Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Férfiak, ha tetszik egy lány...

Férfiak, ha tetszik egy lány a munkahelyről, de még nem volt alkalom elhivni sehová, és most hónapokig nem egy helyen fogtok dolgozni, megpróbálnátok fb-on irni neki és elhivni valahova?

Figyelt kérdés
Vagy megvárnátok amig ujra találkoztok, mert személyesen mégiscsak jobb?
2014. szept. 7. 23:42
 1/4 anonim válasza:
Szerintem írj neki és találkozz vele, ugyanis ha hónapokig nem fogod látni, akár össze is jöhet valaki mással.
2014. szept. 7. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
40%
Nem, azért nem regisztrálnék.
2014. szept. 7. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én velem is hasonló szituáció volt. Én megismertem egy lányt a munkahelyemen, kedves, szimpatikus volt, egy munkaállomáson dolgoztunk, legtöbbször csak ketten voltunk a helyünkön és jól elhülyéskedtünk.


Utána engem áthelyeztek egy másik műszakba mivel rögtön nem tudtak a szakmámmal alkalmazni így csak operátor voltam 2 hónapig, utána a cég felvett belsősnek mivel villanyszerelő vagyok, meg karbantartó, és képzésre küldtek gépbeállítónak ami végett csak egy műszakban állandó délelőttösbe tudtam dolgozni hogy legyen időm délután suliba menni 3 hónapon át. Persze 3 hetente dolgoztunk együtt amikor ő is délelőttös volt de elég gány volt így, hogy csak 3 hetente találkoztunk, meg akkor sokszor nekem gyakorlatom volt így más csarnokokban, részlegeken kellett dolgoznom. Majd amikor meglett a vizsgám áthelyeztek véglegesen egy másik csarnokba 12 órás munkakörbe állandó nappalosra 2 nap munka 2 nap pihenőm volt, elég pocsék volt az elején mert nagyon ritkán találkoztam a csajjal. De ugyanakkor jó helyem lett, jobb fizetéssel és nagyon laza munkamenettel járt az egész.

Aztán nagy nehezen megtaláltam a csajt facebookon mert nagyon gyakori a neve és nincs profil képe, direkt nem teszi ki. A többi képeit meg csak ismerősök láthatják, és úgy találtam rá hogy egyik közös kolléganőnkkel beszélgetett az üzenőfalon és így ismertem rá.


Akkor beszélgettünk sokat, végül elhívtam találkozni aminek nagyon is örült, utána meg már ment minden ahogyan kellett lennie.

Sajnos nem jöttünk össze, mert neki udvarolt egy másik srác és ő hozzá a csaj jobban vonzódott, de mint barátként mellettem van, és ő hozott össze a jelenlegi barátnőmmel :)

2014. szept. 8. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hívd el még nem késő!
2014. szept. 13. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!