Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi tévő legyek, hogyan találja...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi tévő legyek, hogyan találjak párt? Több lent

Figyelt kérdés

Elég fiatal lány vagyok,de teljesen más a gondolkodásom,mint a velem egyidőseknek. Még senkivel sem találtam olyan összhangot amit élveznék is.Szeretek beszélni a politikáról,az életről,az emberekről..nagyon sok minden érdekel,de nem tudok senkivel se beszélgetni ezekről és nekem nagyon sokat jelentene egy kapcsolatban,ha a párommal tudnék ilyesmikről beszélgetni,úgymond elmélkedni:)

Tudom furcsa ennyi évesen,de én erre vágyom leginkább,hogyan találhatnék párt aki elfogadna engem ennyi idősen és úgymond "hozzám Előre köszönöm mindenkinek a válaszát! 14/l :)



2015. szept. 29. 16:41
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
*és úgymond "hozzám illő?" (lemaradt:D)
2015. szept. 29. 16:42
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
14 évesen sajnos még nem nagyon fogsz találni ilyen embert, de hidd el később fogsz találkozni ilyenekkel is :)
2015. szept. 29. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
45%
Szerintem a te korodban levo fiuknak annyi esze sincs mint egy 3 evesnek szoval inkabbvarj meg egy kis idot es hatha ertelmesebbek lesznek a sracok is
2015. szept. 29. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Tudom..néha bánom,hogy ilyen vagyok.Mivel ilyen vagyok ebből adódóan már vágynék egy kapcsolatra is sajnos.Ekkor eszembe jut,hogy azért még mindig jobb ez mint a mostani fiatalság nagy része,sőt..:)
2015. szept. 29. 16:47
 5/14 anonim ***** válasza:
41%

Én meg pont ugyan ez vagyok csak az ellenkező nemből...folyton csak a buta p3,14csák találnak meg..


De elvileg minenkinek jönni fog a nagy Ő (érted nagy betű :D) csak ki kell várni...


15/f

2015. szept. 29. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Mindig az a fránya idő,várni erre-arra,haha:D

Sok sikert neked utolsó!:)

2015. szept. 29. 17:08
 7/14 anonim ***** válasza:

Nekem is ismerős a helyzet, csak én fiú vagyok, és 2 évvel idősebb.


Sajnos ebben a korban mindkét nemnél nagyon alacsony az érett emberek aránya.


Nem feltétlenül kell most párt találnod, pár év múlva talán könnyebb lesz. Nem könnyű, csak könnyebb, mert még a 18 évesek között is kevés érett személyiség van. Annyit azért tehetsz, hogy ha találsz egy számodra szimpatikus fiút, beszélgetést kezdeményezel nála.

2015. szept. 29. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Ha van kedved politizálni, írj nyugodtan. 14/f
2015. szept. 29. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Ha van kedved beszélhetünk engem is érdekel a politika. 15/f
2015. szept. 29. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
41%

Ne is írd.

15/L vagyok, de mindig csak a bunkó hülye idióták találnak meg, akiknek gőze sincs mi a helyzet.

Nekem már konkrét életelképzeléseim vannak, de egy-két ismerősöm azt sem tudja még milyen szakon van és azzal mit akar kezdeni.

Nem igazán ért meg engem senki, egyesek szerint művészlelkem van, mert verset írok, mások szerint elmebeteg vagyok, de van olyan aki szerint érett vagyok, de egyesek azt terjesztik, hogy annyi eszem sincs, mint egy 5 évesnek.

Most is rám van tapadva egy srác, de szerintem ha felhozza a témát hanyagolni fogom. látszik rajta, hogy mit akar, de nem meri mondani. Egyébként egy bunkó tuskó aki azt sem tudja megmondani miért erre a szakra jött, meg miért ebbe a suliba.

Rokonom 40 évesen találta meg az igazit. :)

Sok sikert!

2015. szept. 29. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!