Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit írhatnék neki, hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit írhatnék neki, hogy felfigyeljen rám?

Figyelt kérdés

Nagyon megtetszett nekem egy lány egy pár hete, de azóta nem láttam őt személyesen, csak annyit tudok, hogy a környéken lakik. Hosszas keresgélés után megtaláltam facebookon, most viszont valami frappáns szövegen gondolkodok, hogy mégis mit írhatnék neki, mert én ebben egyáltalán nem vagyok jó. Eddig nem mertem és nem is nagyon akartam így ismerkedni, de ő valamiért más.

Most a bátorságom az már megvan, de nem tudom, hogy mit írjak és ez nagyon zavar, mert rengetegszer jut eszembe.


Tudom, hogy már sok ilyen kérdés volt, de én nagyon nem találtam ott normális válaszokat, de remélem, hogy itt majd kapok azokat is :D


Előre is köszönöm :)


16/F



2015. szept. 29. 19:04
 1/7 anonim ***** válasza:

Vázlat (mert tudom hogy erre vágysz:D):

Te:

-Szia xy!:)


-Mi a helyzet?

Ő:

-Szia


-semmi különös :-)


-Ki vagy?


Te:

-Ez furán hangozhat, de pár napja megláttalak az utcán egy pillanatra, és meg szeretném ismételni ezt valamikor személyesen, ha lenne kedved, mert szimpatikus vagy:) Sajnos azóta nem láttalak és nem tudom merre kereshettelek volna.:/


Ilyenkor 2 eset áll fent, vagy nem ír vissza/lekoppint, mivel nem is tudja pontosan hogy tényleg azzal-e beszél aki a képen van a facebookon, vagy pedig kedves és fog folytatódni a beszélgetés.. Mindenesetre ha lekoppint, akkor érzed át az ő helyzetét, hogy ez mennyire fura lehet hogy egy idegen ráír facen.. Ez csak egy hülye vázlat, találj ki valami értelmeset, de semmiképp ne egy olyan dumát, hogy megláttalak és azóta rád gondolok, mert annyira gyönyörű vagy, azért érezze, hogy van magánéleted nélküle is, és ha nem jön össze akkor is meg tudsz lenni:D

2015. szept. 29. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szerintem kezdhetned egy

"Szia:) hogy vagy?" Üzenettel


A mizu/mizujs kérdést szerintem felejtsd el, arra nem lehet normálisan válaszolni :D

2015. szept. 29. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
"Szia nyertem a lottón"
2015. szept. 29. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
támogatom a másodikat:D
2015. szept. 29. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ne nyomulj túlságosan az a lényeg (mint lány mondom)

( Nem győri /Győr környéki vagy?bocs de ezt muszály megkérdeznem:))

2015. szept. 29. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszi az eddigi válaszokat :D

És 5. nem :) Pécs

2015. szept. 29. 20:11
 7/7 anonim ***** válasza:

szia

ez itt az enyém

kép egy audiról/bmwről/merciről

=

100% siker.

2015. szept. 29. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!