Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akkor most mivan?

Figyelt kérdés
Nahát kb. 5 hónapja ismerem őt, én 15/f vagyok, ő 14/l és együtt járunk egy suli utáni foglalkozásra. Nyáron viszonylag sokat beszélgettünk, de mostanában ez mérséklődött. Én azthiszem eléggé kedvelem őt és elakarom hívni sétálni meg ilyenek.. Tegnap viszont azt mondta h van egy gyerek aki tetszik neki, de barátnője van vagymi. Szóval most nem nagyon értem hogy mi van. Eddig tiszta jól elvoltunk. A suliból a lánybarátaim azt mondták, hogy valószínüleg csak ínycselkedett velem. Ti mit gondoltok?

2015. okt. 2. 16:47
 1/4 anonim ***** válasza:

Lehet tenyleg csak incselkedett :) Szerintem hivd el randira aztan kiderul az igazsag! Hajra! :)

18/L

2015. okt. 2. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hívd el sétálni úgy, hogy tisztázd, hogy ez egy randi lenne (hogy ne értse félre). Erre biztos kiderül mi van.
2015. okt. 2. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 20273409Janos válasza:
Lehet hogy ínycselkedett veled de az is lehet, hogy provokálni akar vagy le akar koptatni de biztos érdemes megpróbálni, hogy tisztázód a helyzetet.
2015. dec. 29. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 20273409Janos válasza:
íncselkedett veled de egyébként én 15/F vagyok
2015. dec. 29. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!