Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi lehet olyan rettenetesen...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet olyan rettenetesen ijesztő bennem hogy egy csaj nem mer odajönni de még fb-n se bejelölni? Állítólag egy csaj 2 éve akar odajönni hozzám de nem mer! Mi vagyok én tűzokádó sárkány?

Figyelt kérdés

Most jutott a fülembe „háttércsatornákon” hogy egy csaj az iskolában akivel egyébként naponta iksz alkalommal találkozok, 2 éve kerülget engem és próbálja összeszedni a bátorságát hogy odajöjjön, de 2 év alatt se merte. Sőt nemhogy személyesen de még se mer bejelölni.

Észrevettem ugyan hogy kerülget és zsizseg körülöttem, de soha hozzám se szólt így leszartam. Gondoltam ha akar valamit van szája majd mondja. Ha nem mondja hát nem mondja, nekem aztán 8.

De kérdés: mi a jó franc lehet bennem a 165 cm-el és 55 kilómmal olyan ijesztő hogy oda se mer jönni? Mi vagyok én patás ördög?


Ja és persze hamarosan én leszek a mocskos rohadvány aki levegőnek nézi a szegény lányt és játszik vele… Miközben én le se szarom a csajt, rá se nézek, mert nekem nem esetem. De ha akar valamit akár csak egy kávét meginni együtt hát csak kinyitja a száját nem? És ha nem majd még én leszek a hibás?


2015. okt. 11. 13:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem hiszem h te vagy az ijeszto...gondolom csak fel odamenni egy idegenhez..en se mernek..mondjuk szerintem ez nem egy lany dolga, nekem megse fordulna a fejemben odamenni egy latasbol ismert fiúhoz, mert ez a fiúk dolga, szerintem még most is. Még ha sok nyomulós r***nc nem tudja ezt. De ha nem jön be neked, akkpr nem mindegy hogy mit csinál? Majd megunja. Ha odamenne hozzad ugyis csak elutasitas lenne a vege.
2015. okt. 11. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

akkpr nem mindegy hogy mit csinál?



Nem nem mindegy. Mert már olyat is hallotam ám hpgy mekkora egy szívtelen szemét alak vagyok én hogy eleped értem a lányzó én meg le se szarom.

2015. okt. 11. 14:11
 3/11 A kérdező kommentje:

mert ez a fiúk dolga,


Mikor élsz te? 1950-ben? Hol van már ilyen hogy fiúk dolga lányok dolga?

Egyénként: annak a lánynak van két szeme van két füle van szája épp mint nekem. Amit én tehetek ő is tehet nemde?

Pláne hogy ő akar valamit én meg nem.

2015. okt. 11. 14:12
 4/11 A kérdező kommentje:

csak elutasitas lenne a vege.


Hát egy dugásra jó lenne ha többre nem is.

Benyomok valami erőset és jó az.

Rossz nő nincs csak kevés pia. Hát így van ez.

2015. okt. 11. 14:14
 5/11 A kérdező kommentje:

gondolom csak fel odamenni egy idegenhez.



Valamit áruljunk el. Aki fél odamenni "idegenhez" annak hogy lesznek ismerősei: Pláne hogy ez az "idegen" naponta látott iskolatárs?

Érdekes nekem semmi gondom odamenni egy buliban szórakozóhelyen egy valóban sosem látott vadidegenhez is akár.

Ha nem ezt tenném hány haver barát ismerősöm lenne? 0?

2015. okt. 11. 14:36
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen mindegy, hogy most kinek a dolga a kezdeményezés, ettől eltekintve az irományod alapján jó nagy parasztnak tűnsz.
2015. okt. 11. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

És lám még egy ilyen paraszt után is futnak a csajok!


Azt vettem észre minél bagyobb retek vagyok annál jobban tapadnak rám a csajok. Barátnőm most sincs, helyette elmegyek egy buliba és három csajt kettyintek egymás után. Van hogy még a nevét se tudom.

2015. okt. 11. 16:43
 8/11 anonim ***** válasza:

Azert "fut utanad" mert nem ismeri a belsőd gondolom :Dd

Amugy ugyanugy a fiunak kell kezdemenyezni velemenyem szerint, tok mindegy milyen evet irunk. De neked nem lehet velemenyt irni, csak akkor minek irsz ki kerdest?:Dd

2015. okt. 11. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

De mi az már ember, hogy a fiúnak kell kezdeményezni, ha a csaj nem jelzi egyértelműen, hogy mit akar, hanem csak sündörög a csávó körül. Ha gőzöd sincs, hogy mit akar, plusz nem is jön be annyira, a lány csak a várakozással marad.

Ha akarsz valamit, azért van a szád, hogy elmondd.

2015. okt. 11. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Ha akarsz valamit, azért van a szád, hogy elmondd.



Már ki akar valamit? Én? Én aztán semmit.

De mégis. Azt hogy ez a csaj húzzon a halál f***ra.

Zsizsegjen más körül.

2015. okt. 11. 19:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!