Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek folytassam amit...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek folytassam amit elkezdtem vagy inkább hagyjam?

Figyelt kérdés
Sajnos nem volt még barátnőm 18 évesen,de most már nagyon hiányzik.Mivel szabadidőmben csak bulizni járok,ott szeretnék barátnőt szerezni.Amúgy nagyon félénk és gátlásos vagyok ha meg kell szólítanom egy ismeretlen csajt.. Egész nyáron mentem majdnem minden nap valahova de sajnos nem sikerült magam rávennem hogy leszólítsak egy nekem tetsző csajt. De viszont multkor buliban pár sör után nagy nehezen sikerült odamennem és elhivnom a lányt egy italra,de visszautasitott.Ez hogy így oda mertem menni nem nagy valami,de adott egy kis motivációt és önbizalmat hogy legközelebb már több csajhoz menjek oda,ami most hétvégén lesz buli.Annak ellenére hogy nagyon nehezen sikerült rávenni magam hogy odamenjek,folytassam ezt az egészet. Mert megszólításnál mindig attól parázok hogy mi van ha aztán elakad a beszélgetés és nem tudom fenntartani? Szóval folytassam? És ha igen akkor hogy menjek oda a csajokhoz? Értelmes válaszokat légyszi
2015. okt. 16. 00:34
 1/3 anonim ***** válasza:

Folytasd mert jol haladsz. Mindegy,hogy mesz oda a lenyeg hogy ne olyan szovegekkel mint " Szia cica van gazdad" es tarsai

18/L

2015. okt. 16. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Naná hogy folytasd. Ha meg egy csajjal beszélgetsz, gondolj arra, hogy az a csaj milyen rohadt büdös kulát fektetett aznap, ettől be fogod látni, hogy ő is csak egy ember, nem egy földöntúli csodálatos lény.
2015. okt. 16. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm, akkor folytatom is :) Utolsó most mindenkit úgy képzelek el ahogy leírtad nem csak a csajokat xD
2015. okt. 16. 20:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!