Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Normális ha szerelmes vagyok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális ha szerelmes vagyok a szerelembe?

Figyelt kérdés

folyton ábrándozok ,hogy milyen lehet ha van valakinek pasija vagy milyen csókolózni. Nekem még nem volt senkim és szerintem egy ideig nem is lesz mert nem vagyok olyan nagy társasági ember és eddig nem is tetszett túl sok mindenki aki meg tetszik az messze van tőlem úgy is reménytelen szóval csak ábrándozok.

14l



2015. okt. 18. 23:24
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

A kérdésed válaszolva:igen, sok embert az érdekli hogy szerelmes legyen de csak utána ismerik meg a nagy őt,egyszer te is rátalálsz.ha pedig otthon ülsz nem fog becsöngetni az ajtón,a nagy őt előbb meg kell találnod utána minden más :)

17/f

2015. okt. 18. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ne félj, majd idővel pofán vág párszor és nem lesztek olyan jóban.
2015. okt. 19. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

köszi :D

2. ... jó most már tényleg nagyon várom :D

saját tapasztalat?:P

2015. okt. 19. 17:29
 4/7 anonim ***** válasza:

Ezt általában is így szokták írni a szakik.

Az emberek igazán nem is a másikba szerelmesek hanem magába az érzésbe vagy egy ideálba.

2015. okt. 19. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
igen ... de nem tudok mit csinálni ez van. majd csak megváltozik:)
2015. okt. 19. 18:19
 6/7 anonim ***** válasza:

# 2/5



Így éjjelre, megvolt egy kis nevetés!:)

De amúgy, igazad van!



- Kedves kérdező!


Ez velem is így van, régóta.

Én személy szerint, csak annyit tudnék hozzáfűzni, hogy idővel úgy is jön valaki, aki boldogítani fog..

(Már ha valóban létezik a nagy Ő .. >.>

Hogy, én hiszek e benne?

- Egyre kevésbé.)



Az a probléma, hogy mindig jön valaki, s az a valaki valahogy mindig pofán vág, de elég kellemetlenül.


Fiatal éveidben jársz még.. Ne foglalkozz ilyesmivel..

Mint a mai lányok 95% -a.. Szerelem, szex, pia ..

Aztán idősebb korban, meg mennek az utcát seperni (Közmunkára)...

2015. okt. 20. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszi a választ :D
2015. okt. 20. 17:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!