Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy jöhetnék be jobban a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy jöhetnék be jobban a fiuknak?

Figyelt kérdés
Eléggé beszédes vagyok sajnos fiukkal viszont nem nagyon beszélek két okból nem hiszem hogy bejönnekik hogy sokat beszélek és ha megáll előttem egy aki hejes hebegek habogok és olyan vörös leszek mint egy rák. Ha ez valamiben segít barna hajam van,barna szemem , mindig ápolt de nem hiszem hogy jol oltozkodok,vékony is vagyok es nagyon magas.

2015. okt. 19. 20:42
 1/7 anonim ***** válasza:
magas vekony srac te vagy az?
2015. okt. 19. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem 15 éves csaj vagyok
2015. okt. 19. 21:11
 3/7 anonim ***** válasza:
Mit jelent az hogy magas?
2015. okt. 19. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
176 cm
2015. okt. 19. 21:15
 5/7 anonim ***** válasza:
Kerdesem kb ugyanez,17f
2015. okt. 19. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az nem is olyan magas 😏 szerintem biztos jol nezel ki csak nincs önbizalmad
2015. okt. 19. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
ha kedves vagy, aranyos tehát tetszik a személyiséged, akkor engem pl. nem zavar hogyha vékony és magas vagy, vagy ha duci vagy valami.
2015. okt. 20. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!