Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem tetszenek a moletteb...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tetszenek a molettebb lányok a fiúknak?

Figyelt kérdés
Nem egy formátlan,csúnya lányra gondolok, hanem egy jó alakú, szép arcú, jól öltözött lányra.Miért kell rögtön elítélni a teltebb lányokat?

2015. aug. 25. 01:04
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:

Ha valami más megfog a lányban, akkor mindegy, hogy van rajta egy kis felesleg, akkor is szeretni fogom.

De! Aki nagyon kövér, az igénytelenségre utal, hiszen nem törődik a külsejével és az egészségével sem. Így ebből már lehet a további dolgaira is következtetni. Még egyszer, ez csak azokra vonatkozik, akin már túl sok a felesleg. Mindenkinek más a határ.

2015. aug. 25. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim válasza:

1. Az arc! Ez nálam alap.

Ha az stimmel,Tetszik akkor sok gond már nem lehet. :)

18F

2015. aug. 25. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:

Első,köszönöm a választ:)

Második, örülök, hogy vannak még ilyen fiúk is

2015. aug. 25. 01:13
 4/22 anonim ***** válasza:
Elárulom,én kövér vagyok,DE kicsit sem vagyok igénytelen,fürdök,tisztálkodok,ápolom magam,sosem vagyok büdös,rendezett az életem,kiegyensúlyozott vagyok.Hajam is ápolom,fogaim is,a kövérség nem egyenlő az igénytelenséggel.Egyszerűen,képtelen vagyok fogyni.Nem eszek sokat,viszont este nem tudok elaludni éhesen.Több műszakban dolgozom,rendszertelen a pihenésem,fáradt vagyok a sporthoz.Csinosan öltözök,olyat veszek fel ami jól áll.Mi ez a tévhit hogy a kövér emberek igénytelenek?
2015. aug. 25. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:

#4!

Ez nem széleskörű tévhit, ez az egyéni véleményem. Éppen ezért gondolom úgy, hogy van egy határ, amit ha átlép valaki, az már igénytelenségre utal. Kivéve, ha betegség. De itt az egyénenként változó határon a hangsúly, nekem is megvan az ésszerű elképzelésem, hogy mennyire tartható kordában a kövérség. Mert nyilván vannak ilyen emberek, mint te is, hogy nehezen tudják korlátozni. De könnyen előfordulhat, hogy az én személyes korlátaimba beleférsz és nem tartalak igénytelennek. (#1 voltam, bocsi az offért)

2015. aug. 25. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:

de vannak olyanok akiknek tetszik.

De most az ilyen izmos, jóképű srácoknak nem az fog kelleni, inkább az ilyen mackósabbaknak tetszik.

2015. aug. 25. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
Ez túlzó általánosítás. Egy formás, molettebb lány elképesztően vonzó tud lenni, és ezt nem csak én mondom.
2015. aug. 25. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
Ugyanazèrt amiert a duci fiùk nem kellenek a nőknek. Teljesen àtalakultam, sportos lettem, èletmòdot váltottam, es làm, lett baràtnőm. Előtte max akkor voltam nővel ha fizettem èrte. Ennyit erről. Igen, amúgy ha a kövérsèg nem betegsèg miatti, akkor sok esetben igénytelenség, nemtőrődòmsèg van a hàttèrben. Addig kell vàltoztatni, mìg tudsz mozogni magad, és nem daruval kell lehozni az emeletről.
2015. aug. 25. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
Nekem nincs bajom velük. Sőt. Sokuk még szebb is, mint ezek a mai tucattermék csontkollekciók. A hangsúly a mértékletességen van. Bizonyos szintig szép, ha egy lánynak teltebb alakja van, de azért van egy felső határ. Ez persze mindenkinél más.
2015. aug. 25. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
Valahogy mégis előbb látok totál elhízott, igénytelen nőt pasival (sokszor nem akármilyennel), mint egy vékony, igényes férfit nővel (bármilyennel), feltéve hogy az első fogyni, a második hízni nem tud önhibáján kívül. Úgyhogy nem kell fosni, lesz, aki neked is beteszi.
2015. aug. 25. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!