Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Reménytelen vagy mi? (többi lent)

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Reménytelen vagy mi? (többi lent)

Figyelt kérdés
13 éves lány vagyok, és van egy fiú, aki 15/16 éves(nem tudom pontosan mikor tölti) és már hét éve ismerem, de néhány hetente láto őt, és még régebben, amikor még többet találkoztunk egyszer kifelé ment a teremből, és végigsimította a seggem, és amikor ránéztem, mosolygott rám... de azóta csak egyszer beszéltünk és az is csak nagyon rövid volt... amióta ismerem belé vagyok esve de nagyon durván.... hagyni kéne, vagy talán még lehet rá esély(h tetszem neki)? (bocsi h ilyen hosszú lett és légyszi a perverz és értelmetlen válaszokkal inkább kíméljetek) előre is köszi a válaszokat

2015. okt. 21. 17:24
 1/3 anonim ***** válasza:
Akármennyire is tetszik egy fiú nem örülnék ha csak úgy végig simítaná a se*gemet, sokkal inkább csalódnék benne hogy ennyire futotta neki. Persze lehet hogy ezzel csak én vagyok így, ha szereted akkor ne add föl. Csak vigyázz ne hogy koppanás legyen a vége.
2015. okt. 21. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ooo....hany eves voltal amikor simogatta a segged?O.o..

Amugy szerintem nem remenytelen,irj ra facen beszelgess vele,aztan menj oda hozza eloben a tobbi meg jon magatol

2015. okt. 21. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Olyan 2-3 éve
2015. okt. 21. 18:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!