Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mindig csak reménytelen...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindig csak reménytelen szerelem. Hogy lesz így párom?

Figyelt kérdés

Mindig jól kijöttem a fiúkkal, bírnak engem általában és én is szívesen lógok velük. Van, hogy többet látnak bennem, mint jó havert és ilyenkor úgy sajnálom, de kikosarazom őket mivel leszbikus vagyok és jelenleg is az egyik tanarnőbe vagyok fülig beleesve... Ez már nem az első ilyen alkalom, sajnos mindig az idősebb nők tetszettek. Dehát, persze ők észre sem vesznek, ki akarna egy feleannyi idős társat? Szánalmasnak érzem az egész életem emiatt.


Akik hasonló cipőben járnak, hogy bírjátok? Hol találtatok mégisz társat?

Valaki??



2015. okt. 2. 21:44
 1/8 Buzz Lightyear8 válasza:
Nem vagy könnyű helyzetben. Azt írtad, hogy "Ez már nem az első ilyen alkalom, sajnos mindig az idősebb nők tetszettek"... Volt valaha olyan kapcsolatod ami beteljesült úgy, ahogyan szeretted volna?
2015. okt. 2. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
inkább legyél apáca
2015. okt. 2. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

1-es, nem volt, dehogyis volt :(

2-es, apáca, ateista vagyok, legalabbis nem nagyon hiszek.

2015. okt. 3. 00:19
 4/8 anonim ***** válasza:

Ugyan ilyen helyzetben vagyok...(kivéve azt,hogy én nem a tanárnőmbe,de idősebb nőkbe vagyok szerelmes) Nekem ebben az évben nagyon sok fiú haverom lett,szinte csak velük vagyok. És valóban,most 2-3 közülük másmilyen fajta ismerkedést is szeretne. Igazi szívfájdalom ilyenkor,hogy a szemükbe nézve csak annyit mondhatok: te vagy a legjobb barátom-és közben próbálom visszafogni magam.... Megértelek Kedves Kérdező! Ha gondolod erről bővebben is beszélgethetünk! :)

16/l/l

2015. okt. 3. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
De érdekes, én is így vagyok ezzel. Nekem is valamiért a 35-55 közötti korosztály tetszik. És nem hiszem, hogy valaha lesz kapcsolatom. Talán futó kaland. 15/l/l
2015. okt. 6. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Bár nem vagyok 30 fölötti, de ha esetleg valakinek lenne kedve esélyt adni egy 16 évesnek, akkor szívesen fogadom az üzeneteiteket :)
2015. okt. 6. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 mydelirious válasza:

Kedves Kérdező,


Ne aggódj, sokan vannak még hasonló helyzetben, mint Te. Talán ez amiatt van, mert a mostani fiatal korosztály más értékeket tart követendőnek (még), mint az idősebbek, akik neked tetszenek. Emiatt is érezheted őket sokkal közelebb a szívedhez is, szerethetőbbnek látod őket. Másrészt ott az a türelem és szeretet bennük, amit már a tapasztalatuk ad nekik, hisz már ismerik magukat, ezért több figyelmet és megértést tudnak a környezetükre is szánni.

De ha ez megnyugtat - bár nem tudom most mennyi idős lehetsz - ahogy idősebb leszel és biztosabbnak érzed magad a saját bőrödben, hajlandó leszel kellő nyugodtsággal, türelemmel és szeretettel tekinteni a korosztályodra is, sőt majd a fiatalabbakra. :)

2015. okt. 7. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Szia. Szívesen beszélgetnék veled erről, én is jártam ebben a cipőben (jelen helyzetben is). A tanárok fognak a sírba vinni :)
2015. okt. 10. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!