Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az osztálytársnőm mindíg...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az osztálytársnőm mindíg "rámászik" azokra a fiúkra akikkel kezdek jóba lenni. Segítség?

Figyelt kérdés

Eleve nagyon félénk vagyok mikor a fiúkról van szó,de ha valami csoda folytán kezdek úgy jóba lenni egy fiúval,akkor ez a lány rá fog mászni akár aznap.

Most van egy fiú aki mindíg viccelődik velem,mindíg kezdeményez beszélgetésekkor,flörtölget,talán még kedvel is,nekem is úgy bejön,DEHÁT ezt ez a lány nem türheti,és már valami videójátékot is játszanak együtt...

Ez előtt ez a lány képes volt járni is azzal a fiúval,akivel engem"össze akart hozni" és tudta,hogy tetszik..

Ti mit tennétek a helyemben? 17/L



2015. okt. 24. 05:20
 1/3 anonim ***** válasza:
Ne foglalkozz ezzel az osztálytársaddal
2015. okt. 24. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Osztályon kivül keres srácot vagy üsd ki a ribit
2015. okt. 24. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én is azt javaslom, hogy egy bal egyenessel fektesd le, mint Lakatos Jani a síneket. Ez kockázatos, mert ugye eltörhet a kacsód, ezért nézz videókat, ahol oktatják a Box egyenes ütését, azt gyakorold be és egyszercsak PUMMM. De orrhegyre célozz, ezt jegyezd meg. Komoly baja nem lesz, csak ripityára törik az orra és alszik egy nagyot. De utána minden fiúnak tetszeni fogsz, erre készülj fel! :)
2015. okt. 24. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!