Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ezek szerint nem lenne esélyem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezek szerint nem lenne esélyem nála?

Figyelt kérdés
Van,vagyis már csak volt egy lány barátom,akibe szerelmes voltam.Ő egy elég magas lány 175 cm biztos van,én meg alacsony vagyok.Egyszer az én jelenlétemben mesélte,hogy egy rendezvényen egy gyerek(egy rossz hírű gyerek) beszólt neki,hogy "kislány".Ő meg mesélte,hogy "mi az,hogy kislány,kis 160 centis törpe,én 15 évesen nagyobb vagyok nála".Valami ilyesmit mondott.Akkor ezek szerint nem szereti az alacsony fiúkat?Pedig az a gyerek még kicsit magasabb is volt nálam.(Persze nem 160 centi,kb.172 cm a valóságban.)Azért tekinkett rám csak barátként,mert alacsony vagyok?Mondjuk én meguntam a barázónát és már fél éve nem is beszéltem vele.

2015. okt. 25. 16:35
 1/2 anonim ***** válasza:
A nők nem igen bírják,ha a barátjuk kisebb náluk...Eleve hülyén néz ki szerintem...Bár én ezt mondhatom 192cm vagyok...
2015. okt. 25. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szerintem azt a beszólást csak visszavágásként mondta a srácnak....

Ha a magasságod miatt nem lenne esélyed nála, akkor találsz jobbat is: )

2015. okt. 25. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!