Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Adtam kölcsön pénzt, nem...

Delhal Kis kérdése:

Adtam kölcsön pénzt, nem kapom vissza, mindig jönnek a kifogások. Van esélyem az alábbiak szerint vissza szerezni?

Figyelt kérdés
7500ft rol van szó. Bizonyíték kép az internetes beszélgetés van meg erről a kölcsönröl elég bőven. Így tehetek feljelentèst?
2015. márc. 27. 08:17
 1/7 anonim ***** válasza:
70%

Nem. És a feljelentéssel amúgy sem érnél semmit.

Fizetési felszólítás, majd fizetési meghagyás kibocsátása.

2015. márc. 27. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
49%

Arra a penzre keresztet vethetsz. Az ismerosodet, akinek kolcsonadtal, ezentul messzire keruld. Ha tenyleg csak a kifogasokat keresi, nyugodtan szolj az ismeroseidnek is, hogy vigyazzanak vele, mert hazug.


Feljelentest hivatalos szerzodes (ertsd: papiron, tanukkal igazolt) hianyaban felesleges tenni, ilyen osszegert meg kulonosen nem.

2015. márc. 27. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
11%
Sajna ilyenkor már csak az szokott segíteni ha tudsz róla valami törvénybe ütközőt vagy olyat amit nem akar kiteregetni, és azzal megzsarolod.
2015. márc. 27. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
58%
Tehetsz feljelentést, de senkit nem fog érdekelni. A rendőrség bizonyos anyagi kár alatt(ha jól emlékszem kb. 30.000 - 50.000 Ft) nem is indít eljárást.
2015. márc. 27. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
62%
#3: az megvan, hogy a zsarolas onmagaban is buntetendo? Hulyeseggel ne traktaljuk mar a nepeket, ha lehet...
2015. márc. 27. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
37%

Ezt úgy hívják tanulópénz!

Legjobb gyerekkori haverom anyával jártam meg így, kért 20 ezret két hónapa, 4 hónap után rákérdeztem hogy mégis mi van a kölcsön adott pénzemmel és még ő volt felháborodva.

Haveromnak a saját pénzéből kellet visszaadnia mert már neki volt ciki.

Utána persze akart még kölcsönkérni rá fél évre de megmondtam hogy nem.

Én nagy pénzt senkinek se adok kölcsön csak szüleimnek meg a nagyszüleimnek.

2015. márc. 27. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
28%
Akkor ne nevezzük zsarolásnak, hanem egyezségnek. Ne szólj száj.. Egyébként bebuktad a pénzt. :)
2015. márc. 27. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!