Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hány éves kortól normális, ha...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány éves kortól normális, ha van barátja az embernek?

Figyelt kérdés
13 évesen gáz ha nincs barátom???? :(

2015. okt. 25. 19:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Kútba tudnék ugrani az ilyen kérdésektől! Akkor legyen barátod, ha találsz egy olyan fiút, aki a korotoknak megfelelő dolgot vár csak el tőled, akit nem szégyellsz a szüleid előtt és akit -nem utolsó sorban - szeretsz. Még pár évig egyáltalán nem gáz, ha nincs párod.
2015. okt. 25. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Tudom, tudom hogy ez a kérdés elég közönséges.. De azért köszönöm!!
2015. okt. 25. 19:56
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Bocsi, kicsit durván fogalmaztam. Lényeg az, hogy teljesen jó ha ilyenkor még vársz, mert annál különlegesebb lesz az első.
2015. okt. 25. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
70%
Szerintem kb.16 éves kortól. Addigra talán testileg,szellemileg megérik rá az ember. Egyáltalán nem gáz,hogy nem volt még barátod,sőt ez lenne a normális ennyi idősen. Én 15 éves lány vagyok. Soha életemben egy fiú sem szólt még hozzám,meg sem öleltem még egyet sem,de én nem érzem cikinek.
2015. okt. 25. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
58%

13 évesen???

te normális vagy???

teljesen NORMÁLIS, hogy még nem volt pasid -.-


15 eves vagyok és még nem volt, de ez nem ciki

2015. okt. 25. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
80%
dehogy gaz! sztem kb 14 15 evesen normalis ha lesz baratod. osztalytarsaim 13 evesek es jarnak es mar lefekudtekegymassal, ne akarj ilyen lenni sokkal jobban megeri varni minthogy ilyen fiatalon elveszisd a szüzességed, ja es hozzateszem 8.osok :/
2015. okt. 26. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek! És nem azért kérdeztem, mert el akarom veszíteni a szüzességem, csak mert nincs barátom, és kicsit szeretet hiányom van... :/
2015. okt. 26. 14:09
 8/11 anonim ***** válasza:

nekem is szeretethiányom van, de tul kell élni, hogy később boldog lehess :)


15/L

2015. okt. 26. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Egyaltalan nem gaz en 16 eves vagyok lany es nekem sem volt meg senkim soha es meg ez se gaz akkor hogy lenne 13 eves korban ez gaz? Nyugi meg nem maradtal le semmirol :)
2015. okt. 26. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a biztatásokat!:D
2015. okt. 26. 18:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!