Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan hozhatnám össze őket?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan hozhatnám össze őket?

Figyelt kérdés
Helyzet a következő: van egy barátnőm, aki bolond. Lassan 3 (!) éve tetszik neki egy srác, de nem mer kezdeményezni. Egy suliba járunk mindhárman, a srác egyik osztálytársával jóba van a barátnőm. Valakinek van ötlete? Úgy segítenék nekik, de nincs ötletem!

2015. okt. 28. 19:04
 1/10 anonim ***** válasza:

Srac mutat valami jelet?

Ha igen probalkozzon vagy kozeledjen valahogy a srac fele.

2015. okt. 28. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
De olyan beszari!! Ráírni sem mer...
2015. okt. 30. 10:49
 3/10 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hogy ez másoknál működhet-e, vagy csak mi vagyunk a barátnőmmel ilyenek, de azt csináltuk, hogy beléptem a facebookomba és eltakartam a szememet ő pedig ráírt arra, akire én nem mertem :D

Fordítva is megtörtént már. :)

2015. okt. 30. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Ezt meg nem akarja a dilo... arra is gondoltam, hogy bezarom oket a szertarba, csak hogy vigyem oket be?!:D az kene, hogy elobe beszeljenek:)
2015. okt. 30. 13:58
 5/10 anonim válasza:
mondd, hogy hívták a tanárok őket a szertárba ;)
2015. okt. 30. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy ezt nem vennék be. Miért pont őket?:D A lány az osztálytársam, a fiú felettünk van 3-mal, és elég messze van az osztályunk.
2015. okt. 30. 16:36
 7/10 anonim ***** válasza:
Akkor lanynak mondd, hogy a tanar hivta, a sracnak meghogy segitenie kene valamit kihozni onnan. (Elso voltam).
2015. okt. 31. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom... lehet kicsit durva lenne. Más ötletetek nincs? (egyébként köszönöm a segítséget:))
2015. okt. 31. 13:15
 9/10 anonim válasza:
amikor elsétálnak egymás mellett finoman lökd neki a lányt, vagy esetleg a fiút:D
2016. jan. 9. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Elso es hetes vagyok, az utolso otletet probald ki:)
2016. jan. 9. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!