Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan hozhatnám össze őket?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan hozhatnám össze őket?

Figyelt kérdés

Az egyik fiúnak (az osztályból) tetszik az egyik legjobb barátnőm.Tegnap bevallotta neki és megkérdezte,hogy járhatnak-e? Erre ő annyira megijedt,hogy nem válaszolt semmit és azt mondta hogy átgondolja.Azt mondta,hogy tetszik neki is mert jófej,kedves,(tényleg)okos és nem olyan nagyképű barom mint a mostani fiúk többsége stb..

Csak egy baj van:Egy 'kicsit' (kb 10-15cm-vel) magasabb nála (mármint a barátnőm) Tehát ezek szerint mégse tetszik neki annyira.De én akkor is össze akarnám hozni őket mert nem akarom hogy ilyen hülyeség miatt ne jöjjenek össze.Vagy inkább ne avatkozzak bele?

Valami ötlet?

Titeket zavarna hogyha a pasitok alacsonyabb lenne nálatok?/a barátnőtök magasabb?


2012. máj. 4. 23:14
 1/4 anonim ***** válasza:
Engem zavarna, szerintem hagyd őket. Már meg tették a kezdő lépést, innen már nem tudsz mit csinálni, max szépeket duruzsolni a barátnőd fülébe róla :)
2012. máj. 4. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem a magasság nem nagyon számít, habár nem tudom hány éves vagy de gondolom nem nagyon lehetsz több 16-nál.Mivel még fejlődő szervezetetek van ezért sztem nem gáz. Viszont ezt nekik kéne lerendezniük, mert lehet h a legjobb barátnőd de nem a te szerelmi életed:)
2012. máj. 4. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
nálunk is a barátom 10cm-el kisebb tölem és már 1 éve vagyunk együtt szoval ha tényleg szeretik egymást a magasság nem lehet baj:D
2012. máj. 4. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Aranyos tőled, h ennyire törődaz velük, de ezt sajnos nekik kell megoldaniuk :) max mondd meg a barátnődnek, h ez a magasság dolog hülyeség.
2012. máj. 4. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!