Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Dús haj vagy rövid haj a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Dús haj vagy rövid haj a fiúknak? Lányok?

Figyelt kérdés
Melyik a vonzóbb lányok, a nagyon nagy haj, a közepes méretű, vagy inkább a tüsis/kicsi?

2015. okt. 31. 23:01
 1/9 anonim ***** válasza:
Én szeretem ha egy fiúnak hosszabb haja van és van mibe beletúrni. :D
2015. okt. 31. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
és ha már nagyon hosszú az para?
2015. okt. 31. 23:34
 3/9 anonim ***** válasza:
30-40 fölé ne menj, az már fölösleges, de 20 alatt az még átlagos
2015. nov. 1. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én imádom a hosszú hajat ,páromnak majdnem derékig ér , dús és göndör :) A nagyon rövid nem jön be , amibe már bele lehet túrni az oké. Ecset frizura és topknot szintén kizárva nálam.
2015. nov. 1. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Ha jól áll, lényegében mindegy.


Unokabátyámnak volt lapockáig érő, gyönyörű haja, de pl. a rövid is tök jól mutat rajta.

2015. nov. 3. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
a dús és a rövid nem ellentétek , egyik sem kizáró oka a másiknak a haj pedig ritkán nagy inkább hosszú , és nekem mindenképpen a hosszú dús haj jön be
2015. nov. 10. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Senki nem írta, hogy ellentétek lennének, egyéni véleményt kérdeztem, a megfogalmazás meg teljesen mindegy, ha így is érted miről van szó.. Általában az olyan emberek kötnek bele ilyen apróságokba, akik nem tartják saját magukat elég okosnak, így ilyen dolgokon próbálnak úgymond felkapaszkodni, és bizonyítani maguknak. Esetleg nem kapnak elég figyelmet/szeretetet, vagy mindig leminősítik őket, és itt(xd) próbálnak úgymond tekintélyt szerezni azzal, hogy ilyen módon felhívják magukra a figyelmet. Kérlek ne itt éld ki az ilyesfajta rejtett vágyaidat. Köszönöm a mondatod tartalmasabb részét, amelyik választ adott a kérdésemre is, lekötelezel.
2015. nov. 10. 15:39
 8/9 A kérdező kommentje:
De az is lehet, hogy velem kötekedtek sokan, és én látok bele már a normálisnak tűnő mondatokba is olyan dolgokat, amik valószínűleg nem is valósak. Ez esetben én egy retardált vagyok. xd
2015. nov. 10. 16:08
 9/9 anonim válasza:
Az én hajam is derékig ér fiúként, a lányok mindig tapadtak rá.
2017. dec. 12. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!