Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hosszú biciklis nadrág rövid...

Hosszú biciklis nadrág rövid nadrággal menő a fiúknak?

Figyelt kérdés
2015. szept. 10. 13:09
 1/5 anonim ***** válasza:
25%
Elég homis a legtöbb bicajos naci.
2015. szept. 10. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
50%

Ilyesmit sportoláshoz szokás felvenni, a sportruházat meg sosem lesz "menő".

Ez ugyanúgy nem "menő", mint a focistáknak a térdzokni, stoplis cipővel vagy a kosarasoknak a hálós nejlonmez.

2015. szept. 10. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Utcán még rajtam kívül nem láttam, én rövidnadrág nélkül hordom és tökre nem érdekel ki mit gondol. Szerintem többnyire nem öltöznek így, pedig vagány, laza, miért jó ha mindenki farmerba vagy rövid nadrágba van?
2015. szept. 10. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
93%

Mármint a hosszú nadrágra ráveszed a rövidet?:D

Szerintem röhejes. Kabátra vedd a pólót rá. D::D

2015. szept. 10. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
72%

Ebben a formában nem menő. :)

Ha csak a hosszú biciklis nadrágban vagy az jól néz ki, meg a rövidnadrág is jól néz ki külön, de a kettő együtt béna. :) A biciklis nadrágban pont az a jó, hogy rád feszül, és kiadja az alakod, meg kényelmes is. Ha erre veszel egy rövidnadrágot, az miért jó? Ne zavarjon már az, hogy ráfeszül a fenekedre, mert így a normális, így van kitalálva, és így néz ki jól! :)

2015. szept. 10. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!