Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Vannak olyan lányok akiknek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak olyan lányok akiknek bejön egy kövér fiú is?

Figyelt kérdés

Eddigi tapasztalatok szerint sajnos nem igazán.

20F



2015. nov. 2. 23:49
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Egy kover lanynak biztos
2015. nov. 2. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Biztos van!
2015. nov. 2. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
87%

Tudod hogy gond van a sulyoddal

Tudod hogy az ugynevezett lanyok nem igazan szeretik a kovereket

Ennek ellenere csak a kifogast keresed, nehogy valtoztatni kelljen


Sok sikert!.

2015. nov. 2. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Igen vannak mert nem mindenkinek a külső számít. Szeretni tud akár kover/sportos/vézna fiú is és lány is. Akár szép/helyes, csinos/jó testű lány/srác.. Akár nem túl dekoratív(értem ezt mindkét nemre) és kevésbé jó alakú(szintén mindkét nem) a szeretetre mindenki képes es a személyiség sokkal fontosabb, különben is az testén változtathat az ember (persze aki igazá szeret úgy szeret ahogy vagy és azt aki vagy nem pedig azt ahogy kinézel), viszont a személyisége, a belső tulajdonsága az a sajátja örökre és ez az ami számít csak a mai nemzedéknek más a szemlélete(sajnos...😞)..
2015. nov. 3. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Biztos vannak ilyenek. Csak tudod olyanok mint az indián sìugró. "Biztos van, csak mèg senki nem làtta" Amíg kövèr voltam elvètve volt baràtnőm. Most hogy èletmòdot vàltottam, sokkal töbn esèlyem van, és nem csak a kövèr nőknèl van esèlyem.
2015. nov. 3. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
38%

A 4-es vagyok(egyebként lány)


Miért is kéne változnia?? Legalább nem olyan egoista, beképzelt, gerinctelen ,mint a mai fiatalság 99,99%-a.. Vannak kivételek, de nagyon kevés. Inkább járnék kevésbé "ideál" kinézetű férfivel akinek jelentek valamit, mint olyannal aki még emberszámba se veszi a másikat az egója miatt, mert ő olyan "fullos" hogy 'bármit meg tehet bárkivel'... Mert a külsőségeken, látszaton alakuló 'kapcsolatnak' nincs nagy jövője...

2015. nov. 3. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Szintén 4-es az előző kommentelőnek.


Az csodálatra méltó, hogy volt erőd változtatni, de nem mindenkinek van ennyi akarat ereje, inspirációja. Nem mindenki tudja magát rá szánni.. Én csak azt mondom, hogy ezért senkit nem kell elítélni addig míg meg nem ismertük, nem kell felette ítélkezni és tanácsokat sem kell adni, ha ő nem kéri.



Kérdésem: Miért jó az ha több lánynál van esélyed? Miért nem az a fontos hogy egy lánnyal legyél boldog? Nem tarthat örökké, nyilván.. De minden okkal történik.☺

2015. nov. 3. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Van esélye és előbb tanulj meg írni
2015. nov. 3. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
0%
Hallod baro.marcú kicsit jobban ismerem nőket sztem mint te dagadt fiú kinek kéne őszintén?senkinek kár ösztönözni a srácot
2015. nov. 3. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem ismerheted jobban a nőket nálam, mivel én egy vagyok közülük 'barom arcú'...grat, itt látszik a jövő nemzedékének inteligencia szintje na ez az ami kár...

Egyáltalán nem kár őt ösztönözni mivel remélhetőleg van még lány aki hozzám hasonlóképpen gondol egy párkapcsolatra. És ha segíteni nem tudsz inkább maradj csendben drága...

Szerinted a srác mennyire lehet padlón ha ilyen kérdést ír ki?!

Majd pont arra vágyik, hogy valaki még mélyebbre taszítsa ugye? Valószínű.. Főleg úgy hogy nem reménytelen semmi.

Eren gondolkozz el te IQ-fighter és ülj vissza az iskolapadba még vagy 2-3 évre.

2015. nov. 3. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!