Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért van az, hogy nekem...

Miért van az, hogy nekem nagyon sok lány bejön, ha nem kövér, ellenben én meg mintha egy lánynak sem tetszenék, annak ellenére, hogy már nem vagyok tapasztalatlan, vagyis smároltam, pettingeltem lányokkal?

Figyelt kérdés
2014. júl. 12. 13:06
 1/6 anonim ***** válasza:
60%
A pasi arra lett tervezve, hogy minél több utódja legyen, ezért neki rengeteg nő tetszik. A nő pedig arra, hogy a legerősebb, legéletképesebb hím utódját hozza világra. Ezért.
2014. júl. 12. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A tapasztaltságot nem a csókok és a petting alapján mérjük... meg ez nincs a homlokodra írva..
2014. júl. 12. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
51%

Kit érdekelnek a tapasztalataid?

Meg attól, hogy neked alacsonyan vannak az igényeid, mástól miért várod el ugyanezt?

2014. júl. 12. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
attól hogy van lány akinek tetszettél, nem fogsz automatikusan mindenkinek kelleni
2014. júl. 12. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Jellemre nagyon is magasan vannak, de külsőre nem értem miért hajkurásszák a csajok a tökéletest, nem a külső a lényeg!
2014. júl. 12. 13:35
 6/6 anonim ***** válasza:
Köze nincs egymáshoz. De azért nem kéne szexuális témákkal indítani.
2014. júl. 12. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!