Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok! Járnátok olyan fiúval,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Járnátok olyan fiúval, aki nem tud verekedni? Jóformán nem tud megvédeni sem titeket, sem pedig magát.

Figyelt kérdés
2015. nov. 8. 00:21
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem tudom komolyan gondoltad-e a kérdést...? Általában olyan életmódot folytatok ahol nem napi szintű a verekedés, ha érted mire gondolok.

Egyébként meg szégyen,nem szégyen, én verekedtem már és azthiszem meg tudom magam védeni ha gáz van...apropó gáz, hordok magamnál könnygázat szóval nincs probléma:D

Nálam nem ez lenne az elsődleges szempont párválasztásnál...

2015. nov. 8. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
51%
Én olyannal nem járnék, aki tud.
2015. nov. 8. 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Az nem gáz ha magadat nem tudod megvédeni,de ha a barátnődet sem,az már súrolja.
2015. nov. 8. 03:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha tényleg szereted a lányt, akkor jobban fájna, ha őt bántják, mintha téged. Tehát már ösztönösen is úgy helyezkedsz, hogy te kapd az ütéseket és ne a lány. Ehhez nem kell tudnod verekedni, és ennél több megvédést normális lány nem is vár.
2015. nov. 8. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!