Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Sose értettem miért baj a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sose értettem miért baj a korkülönbség (? ) /több lent/

Figyelt kérdés

Ezt még mindig nem tudom felfogni.Most attól hogy a lány 12 éves a fiú meg 16 attól már barátok se lehetnek mert a szüleik szerint" egy 16 éves többet akar(blah blah blah)".

És ha nem?És ha ő más?Még azt még jobban megértem hogy ha tetszik(ez itt a helyzet),de meg szeretnék vele ismerkedni,tudom hogy lehetetlen ,de ez így nekem jó.Már ezt sem szabad??Bezzeg a 15 éves csapattársam oké,felőlük feleségül is vehetne (HUH).Más is így van ezzel?Vagy csak én vagyok ettől kiborulva.

Trollokat nem szeretnék így is jár épp elég más dolog a fejemben ,köszönöm



2015. nov. 9. 21:20
 1/3 anonim ***** válasza:

majd ha te is szülő leszel megérted a félelmeiket, de ha van annyi eszed akkor már 1-2 év múlva fel tudod fogni

persze picit fura a 12-16 páros de nem lehetetlen

ha megismerkedsz vele és nem furák a szülők, még mellé tököd is van bőven akkor bemutatkozol minél hamarabb nekik

2015. nov. 9. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hát a szülők furák...Kitalálta apám hogy az ágyba is viszi magával a sörétest és fejbe lövi a barátom ha nem tetszik neki(van ennél durvább is)és az a szép az egészben hogy képes lenne húsbárdal hazáig kergetni
2015. nov. 9. 21:35
 3/3 anonim válasza:

Mert Félt téged, és Mivel a Fiúk 80% csak a szexért nyaliznak nem szerelemből ezért érthető. Mit gondolsz Miért mennek a szép lányokra? ép ezért :D


24/F

2015. nov. 9. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!