Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lehet nála esélyem? (Lent...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet nála esélyem? (Lent kifejtem)

Figyelt kérdés

Van egy lány aki nagyon tetszik nekem (mind külsőre, mind belsőre).

Kb decemberben ismertük meg egymást. Azt nem tudom, hogy lehet-e nála valamennyi esélyem, mert Ő idén tölti a 17-et, én meg idén múltam 15. Szerintetek?



2015. aug. 29. 01:25
 1/4 anonim ***** válasza:
Esélyed mindig lehet, kérdés hogy mennyi. Lehet kissé éretlennek gondolhat a korod miatt, fordított esetben ideálisabb lenne.
2015. aug. 29. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Tori :-) válasza:
Szia,én úgy gondolom,hogy az a két év elég sokat jelent.De ez lány függő,én szerintem ha kedveskedsz neki,próbálsz sokat vele lenni,meghallgatod a gondjait,akkor be tudsz vágódni nála.(lány vagyok és tudom mit beszélek,és ismerős helyzet,mivel én nekem is van egy egy évvel kissebb barátom,és engem egyálltalán nem zavar hogy nálam kissebb.)Szerintem lehet esélyed!!De nem garantálom!
2015. aug. 29. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
21%

Sosem lehet tudni előre. Meg kell próbálnod, ennyi!


Nálunk 12 évvel a nő javára 5 és fél éve tart a kapcsolatunk.


Veszteni valód összességében nincs. Ha nem is jön össze a dolog, a fiatalabb fiú felállásban sokkal könnyebben meg tudtok maradni barátoknak egy kikosarazás után is. Kockázat-nyereség. B nincsen A nélkül.


Én: 17/F; Párom: 29/N

2015. aug. 29. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Szerintem kezdj közeledni felé és mindig jól nézz ki amikor vele vagy. Mindig legyen jó illatod mert a nőt ez befolyásolja leginkább és utána a külső :)
2015. aug. 29. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!