Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy tudnék az iskolában...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudnék az iskolában ismerkedni?

Figyelt kérdés
18 éves végzős srác vagyok. A gond az hogy az elmúlt 3 évet elszúrtam az iskolában, elég rossz hírem lett a tanulók körében. De szeretnék ismerkedni ettől függetlenül, tudok egy-két jó lányt is akik bejönnek. Hogy közeledjek, mit csináljak, hogy ne küldjenek el egyből. Meg hogyan tudnám bebizonyítani hogy nem vagyok már olyan mint korábban? Köszönöm
2015. nov. 10. 21:52
 1/2 anonim ***** válasza:

Tehát mi most mondjunk olyan tippet, ami az elmúlt három évnyi "elszúrásaidat" pikk pakk helyrehozza?


Ilyen nincs, ez van, amit tanulhatsz az az, hogy a tetteinkért vállaljuk a felelősséget.


Ha mész tovább tanulni vagy akár dolgozni, ott lesz lehetőséged valamennyire tiszta lappal indulni.

2015. nov. 10. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Kozeledj felejuk baratkent es akkor at is kiderul melyik lejon be belsore is.
2015. nov. 11. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!