Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Az iskolában nem találok igaz...

Az iskolában nem találok igaz barátot, ajánlanátok valami helyet, hogy hol tudnék ismerkedni?

Figyelt kérdés

persze nem azt mondom hogy nem vagyok jóban egyyik sulis ismerősömmel sem csak annyira nem hogy igazi barátság alakuljon ki belőlle

arra gondoltam hogy esetleg eljárok edzőterembe majd hátha ott ismerkedhetek jobb sikerrel

de.. ott nem hiszem hogy foglalkozna ezzel bárki is..

elég kis városban lakom szval olyan sok hely nincs

15/L


2011. jan. 2. 20:53
 1/6 böiler ***** válasza:

WC.


Amúgy nem tudom milyen zenéket szeretsz. Ha te is ilyen izé vagy, akkor mehetsz az arató diszkóba, vagy, ha a gitárzúzás a szíved csücske, akkor koncertek. Nem gáz, ha egyedül mész. Lehet ismerkedni. Vagy, ha egyiksem, akkor online. Ha az sem, akkor úgy csinálod, mint én mikor kidobtam a barátnőmet, mikor megcsalt. Minden szimpatikus emberhez odamész. Jó, mondjuk ezt úgy sikerült megcsinálnom, hogy a kedves barátaimmal egy kocsmából hazafelé. Mondjuk 17 telefonszám összejött. :)


17/F

2011. jan. 2. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

hát koncertek nem sokszor vannak a környéken de mikor csak tudok elmegyek persze ha olyan van amit szeretek is szval ezentúl egyedül de az még messze lesz :S.

arra gondoltam hogy van egy retro kocsma szerűség az utcánk sarkán de nem tudom hogy kocsma e.. az a neve hogy retro szval gőzöm sincs oda nem szörnyű egyedül lányként bemenni?

2011. jan. 2. 21:07
 3/6 böiler ***** válasza:
Az neccesebb. Mennyire van ez vidéken? Sok a cigány, vagy a paraszt?
2011. jan. 2. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

nem ez egy viszonylag drága helyiség ide cigányok nem járnak azt tudom

azért gondoltam rá mert szilveszterkor is sok fiatalt láttam ott és jól szórakoztak

2011. jan. 2. 21:10
 5/6 böiler ***** válasza:
Akkor szerintem benézhetsz. :) Aztán csak barátságosan. Nem szétverni a pultot. :D
2011. jan. 2. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
hol laksz? :) 17L
2011. jan. 4. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!