Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ez lehet akadály egy kapcsolat...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez lehet akadály egy kapcsolatban? Bővebb lent.

Figyelt kérdés
16 éves vagyok. Még kis koromban volt egy balesetem, ami miatt meglettem műtve (egy vágás van a hasamon, a műtét miatt), ez gond lehet egy pár kapcsolatban? Maradandó sérüléseim nincsennek, csak a műtét helye látszik. Ez lehet gond egy párkapcsolatban? Hogy e miatt visszautasítana egy lány? Őszintén megvallva szégyenlem, hogy ez történt, de utólag már nem lehet mit tenni. Vagy az olyan lány nem is érdemel semmit, ha ez miatt vissza utasít? Válaszokat előre is köszönöm.

2015. nov. 13. 18:00
 1/10 anonim ***** válasza:
Útolsó mondatod válasz a kérdésedre.
2015. nov. 13. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Figyelj, ha valakinek TÉNYLEGESEN tetszel, ez(a vágás) nem lehet probléma egy épeszű lánynak.Ha van olyan aki ez miatt visszautasít, akkor jól mondtad, az nem érdemel meg senkit.
2015. nov. 13. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Értem, köszi a válaszodat, de azért kíváncsi lennék több ember véleményére is. Ha lehetséges, egy életkor/nem-t is kérhetnék? Ezt sajnos elfelejtettem bele írni, már csak azért is, hogy melyik korosztály gondolja ezt. :)
2015. nov. 13. 18:05
 4/10 anonim ***** válasza:
#2-es vagyok, 16F
2015. nov. 13. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Egyáltalán semmi gond nincsen vele... nem is értem hogy ár lánynak miért lenne ez baj... Nem kell szégyellned ;) 15/l
2015. nov. 13. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Rengeteg embernek vannak megmaradt hegei/vágásai és mégis boldog párkapcsolatban élnek. Különben sem a hasad lesz az első, amit meglát rajtad egy lány (esetleg nyáron :D) és ha szerelmes lesz beléd, akkor már úgysem fogja érdekelni :) 15/L
2015. nov. 13. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Szomorú, hogy ez egyáltalán felmerült benned...persze, hogy nem probléma annak aki szeret. Ráadásul nem is olyan nagy ügy (ha mondjuk az arcod lenne kettéhasítva akkor megérteném, hogy problémád van) engem biztosan nem zavarna és szerintem más épeszű lányt sem. (ezt meg ajánlom, ha tudsz angolul: https://www.youtube.com/watch?v=KyUupMamiic) 18l
2015. nov. 13. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Az evvel analóg kérdésről van meglátásotok? Előre is köszönöm...

:)

http://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__tarske..

2015. nov. 13. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm az értelmes válaszokat. :)
2015. nov. 13. 19:50
 10/10 anonim ***** válasza:
Szerintem egy normalis lanynak ez nem problema. Nem a heg fog donteni a kapcsolatotokrol, ezt elhiheted. Ha annak a fiunak, aki tetszik nekem, ilyen problemaja lenne, meg sem fordulna a fejemben ezert elhagyni, leszolni. 15/l
2015. nov. 13. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!