Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit csináljak, hogy észrevegyen?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, hogy észrevegyen?

Figyelt kérdés
17 éves lány vagyok, soha nem volt még kapcsolatom, fiúkkal se beszélek. Nem vagyok a suli királynője, még csak a népszerű csajcsatapban sem vagyok benne, néha beszélgetek velük, de amúgy elvagyok a teremben a 2-3 barőtnőmmel. Fogalmam sincs, hogy a "kiszemeltem" hogy lát engem. Ő ahogy elnézem elég nyílt srác, az évfolyamtársam. Egy óránk van együtt, informatika fakt, ahol majdnem mögöttem ül, ott fedeztem fel magamnak. Jobban meg szeretném ismerni, de félek attól, hogy ha kezdeményezek, kinevet, elutasít. A másik meg hogy összejövünk, de kihasznál, vagy nem is szeret, és egy hét múlva dob. Nem tartom magam csúnyának, átlagos vagyok, de nem tudom elképzelni, hogy valaki a barátnőjeként tekintsen rám, mert egy fiú sem ismer. Nem tudom, mit regalána, ha egy nem népszerű lány mosolyogni kezdene rá, köszönni kezdene neki, lehet nem értené, hogy mit akarok, és furának gondolna. (Pedig szerintem velem egy srác se járna olyan rosszul, ha valakit szeretek, akkor csak őt, kedves is vagyok, humorom is van, az más kérdés, hogy ezt mások mennyire becsülik meg, és mennyire számít nekik a rang, vagy hogy idő kell, amíg megnyílok előttük.) Na mindegy, már így is túl hosszúra húztam, de fura, hogy ha valaki szimpatikus és fontosnak tűnik számomra, mennyire túl tudom komplikálni a dolgokat. :D Egyenlőre azon filózok, hogy bejelöljem-e. Remélem, nem veszett ügy, ha eddig év eleje óta kb észre se vett...

2015. nov. 13. 23:26
 1/4 A kérdező kommentje:
...meg ha már "zaklatni" akarom, akkor úgy szeretném, hogy az neki ne legyen kellemetlen. :'D Semmi tapasztalatom nincs az égvilágon, azt se tudom, mit csináljak.
2015. nov. 13. 23:29
 2/4 anonim ***** válasza:

"év eleje óta észre se vett"


Hát elég veszett ügy.

2015. nov. 14. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem minden rendben veled csajszi! :D Ne légy ilyen negatív. Ha így állsz hozzá egy kapcsolathoz, akkor sosem lesz.

És megsúgom, hogy a legtöbb srác nem szereti a népszerű nagyszájú pi.csákat :) A kevésbé népszerű (de nem "kuka") lányok jobbak.

2015. nov. 14. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Szerintem próbálj meg vele beszélgetni. Például az órán kérj kölcsön tőle egy tollat (de azért ne nyomulj rá nagyon), amit az óra végén visszaadhatsz. Ezután már köszönni fogtok egymásnak és elindul köztetek valamilyen kommunikáció. Ha kölcsönösen szimpatikusak lesztek egymásnak akkor már csak rajtatok múlik.

Lehet, hogy én vagyok maradi, de nálam a FB jelölés nem sokat ér. :(

Sok sikert!

2015. nov. 14. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!