Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tetszik nekem egy fiú, eggyel...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik nekem egy fiú, eggyel idősebb mint en, es nem ismerjük egymast csak latasbol, elég szegyellos vagyok, mit csinaljak, hogy eszrevegyen?

Figyelt kérdés
Lili, 13 éves

2015. szept. 6. 09:49
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia Lili :)


Ha szégyenlős vagy, az nálam például előny, mert akkor nemvagy az a féle, mint sok lány, hogy bármikor, bárhol és bárkivel.


Beszélgess vele, kezd Facebookon, alap kérdésekkel. Biztos visszaír, csak merj kérdezni. Aztán ha látod őt, köszönj neki egy sziát. Lehet el kezd majd veled beszélgetni. Azért jobb neten kezdeni, mert könnyebben nyílsz meg a való életben, csak ne húzd sokáig a csak neten beszélgetést, mert rosszul jöhetsz ki belőle.


Szóval csak kicsit elbeszélgetsz vele, mit szeret stb, utána köszönsz neki, esetleg ha egy suliba jártok megkérdezed hol lesz órája, birja e a tanárt, ki a kedvenc tanárja/órája. Ezek egyszavas válaszok, amire vissza fog kérdezni. Aztán észreveszi, hogy szeretsz vele beszélgetni, és neki kell lépni, jobbesetben.

2015. szept. 6. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én is Fb-ön kezdenek el vele beszélgetni :)
2015. szept. 6. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
84%
Ordibáld azt hogy : NOTICE ME SENPAI!!!
2015. szept. 6. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
100%

Először szerintem simán köszönj rá mosolyogva és lehet hogy először furán és meglepve fog rádnézni de ha többször (több napon keresztül) minden nap ráköszönsz így mosolyogva akkor szerintem utána már ő is így fog neked köszönni.. :)


#1-es sem mondott hülyeséget, úgy is lehet kezdeni ;)


17/f

2015. szept. 6. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!