Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek tetszem neki? 16/F

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek tetszem neki? 16/F

Figyelt kérdés
Gimnazista srác vagyok és egy 1 évfolyammal alattam járó lány ,már egy hete minden egyes nap rám ír facebookon és kb. minden délutánt végigbeszéltünk. Én nem vagyok túl helyes ,de igyekszem stílusosan, elegánsan öltözködni. Szerintetek szimplán csak barátságos akar lenni vagy esetleg tetszem neki?

2015. nov. 15. 12:53
 1/5 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem leírni ,hogy élőben még egyszer sem beszéltünk csak interneten keresztül ,de láttuk már egymást.
2015. nov. 15. 12:55
 2/5 A kérdező kommentje:
És miután hazaértem egy buliból ,rögtön ahogy hazaértem már írt is ,hogy milyen volt meg ilyenek.
2015. nov. 15. 13:00
 3/5 anonim ***** válasza:

Lehet csak unatkozik, lehet nincsenek barátai, lehet tetszel neki, lehet csak hülyít... Inkább beszéljetek élőben vagy skypon, ahol látjátok is egymást! Úgy könnyedén le tudod szűrni a testbeszédéből, hogy mit szeretne tőled.

Remélem tudtam segíteni, hajrá!

2015. nov. 15. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ajjj biztos tetszel neki:D miért csinálná? Élőben próbálj vele beszélni,ha neked is tetszik:)
2015. nov. 15. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mindenkepp beszelgessetek eloben, es Mondd el neki h neked bejon. Nalam az nagyon sokat szamit ha bevalljak. Meg ha egy olyan fiu is az aki sisem tetszett volna ha bevallja h en tetszem neki teljesen mashogy nezek ra, jobb ertelembe.
2015. nov. 15. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!