Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miert nem tetszem senkinek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert nem tetszem senkinek amikor mindenkitol azt hallom hogy szép vagyok?

Figyelt kérdés

Tehát szüleimtől, ismerőseimtől, ügynökségektol(modellkedem) mast se hallok csak hogy milyen szep vagyok de amikor bulikba megyunk engem mintha meg se latnanak a fiuk.

Az arcom szerintem is szép es 175 centihez 55 kg vagyok (esetleg ez a baj?) Bar mar kezd elmenni a maradek onbizalmam is :(

Nem ertem mi lehet a problema? Egyre elkeseredettebb vagyok...



2015. szept. 13. 16:32
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:

akkor:

1) hazudnak, és csúnya vagy

2) nincs v negatív kisugárzásod van

3) félnek tőled

4) túl magasak az igényeid

2015. szept. 13. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
Félnek tőled.
2015. szept. 13. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
vagy túl szép vagy, és azthiszik úgysem sikerülne. nincs veled baj.
2015. szept. 13. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:

Amugy 16/lany

De miert felnenek? Nincs ijeszto arcom.

Zold szemek, szep bőr, szokes felhosszu haj es igen hosszu vekony vegtagjaim vannak.. ez lenne a baj?

Talan minden fiunak a tomzsi nagymellu+feneku lanyok tetszenek? :(

2015. szept. 13. 16:42
 5/28 anonim ***** válasza:

"Nincs ijeszto arcom. "


De hülye vagy :D

Attól félnek, hogy úgysem lenne esélyük. Főleg ha még alacsonyabbak is.

2015. szept. 13. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim válasza:
Lehet hogy túl szép vagy, és azt hiszik semmi esélyük nálad! Viselkedj kicsit kihívóbban, az önbizalmad semmiképp ne menjen el mert az is látszik, legyél laza és magabiztos! Szerintem nem kell sokáig várnod hogy elérd a célod. ;)
2015. szept. 13. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
szerintem is félnek tőled, túl gyengének érzik magukat hozzád képest. a leírás alapján tényleg szép lehetsz :) 14/f
2015. szept. 13. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
Nem, nem mindenkinek a a tomzsi nagymellu+feneku lanyok tetszenek, nekem sem. Azért félnek mert nincs önbizalmuk, (legalábbis magamból kiindulva) és úgy gondolják, hogy egy ilyen szép lány miért adna esély pont nekik.
2015. szept. 13. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
vaaaagy, túl magasak az igényeid..
2015. szept. 13. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:

Én személy szerint szeretem a magas lányokat . Olyan világban vagyunk most ahol az első dolog amit megnéznek rajtad a melled és a segged a többi az mellékes.


Mondanám ,hogy öltözz kirívóan , rakd ki a melled , segged , de ezzel csak azt éred el ,hogy 1 menetre fogsz nekik kelleni.


Biztosan lesz valaki aki odafog menni hozzád , idő kérdése az egész , és egyébként nem vagy lemaradva semmiről .


18/F

2015. szept. 13. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!