Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miert van ez? (tobbi lent)

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert van ez? (tobbi lent)

Figyelt kérdés
Na szoval alltalaban ha ram ir egy fiu az az elso kerdese hogy mennyire vagyok perverz meg ilyenek tulajdon keppen ugy nez ki hogy csak arra kellenek hogy lefekudjenek velem es ennyi pedig azt se lehet mondani hogy olyat irok vagy hogy szep vagyok vagy ilyenek..ismerkedes kozben miert ez a legelso kerdesuk? 16/l

2015. nov. 16. 17:07
 1/9 anonim ***** válasza:
Szia, garantálom hogy én nem ilyen vagyok :D ha gondolod írj privátot és bebizonyítom :D 18/F
2015. nov. 16. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Mert ezekre az üzenetekre fókuszálsz, az ilyen fiukkal ha nem akarsz akkor ne foglalkozz, ha rendest akarsz, öltözz visszafogottan, csinosan, legyél vidám, semmi pucsítás a képeken meg ilyen hülyeség, és okosan szűrd ki azt aki normális, aki nem azt egyböl töröld...
2015. nov. 16. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Azért mert perverz barmok mint sok fiú...a legtöbb ilyen idióta, csak kihasználják a lányokat. Utálom.

15/F

2015. nov. 16. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Normalisan es vissza fogottan oltozkodok nem szoktam pucsitva fenykepezkedni meg ilyenek...
2015. nov. 16. 17:15
 5/9 anonim ***** válasza:
Lehetséges hogy valaki ezzel tesztel, hogy milyen típus vagy, de nem biztos, sokat hallom hogy a fiuk igy ugy hülyék, de mégis rengeteg rendest ismerek akiket meg folyton lekoptatnak.
2015. nov. 16. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Mert csak odáig terjed az agyuk...
2015. nov. 16. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
En nem nagyon ismerek normalis fiukat csak a barmokat fogom ki....amugy sajnos csak azon jar az agyuk hogy kivel fekudjenek le minel hamarabb..
2015. nov. 16. 17:29
 8/9 anonim ***** válasza:

Sok a kanos állat... Majd jön egy rendes srác is az életedben, ne aggódj. Ezekkel meg ne foglalkozz, aki ilyem fiú hogy csak a szex az szerintem nem érdemli meg a lányt...undoríto nem is mondom mik.

3-as válaszoló voltam.

2015. nov. 16. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Hat igen egyet ertetek veled..normalis fiuval meg nem talalkoztam..
2015. nov. 16. 17:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!