Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A legtöbb fiúnak miért csak a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A legtöbb fiúnak miért csak a nagyon sovány lányok jönnek be?

Figyelt kérdés
Nekem nincs túl jó alakom és úgy érzem sosem lesz barátom
2015. nov. 16. 22:50
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem vagy elégedett magaddal, akkor sportolj


És ezt látják az újságban

Ugyanúgy, mint ahogy a legtöbb lánynak se jönnek be a duci fiúk,inkább azok, akiknek izmos/kockahasuk van

2015. nov. 16. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem nagyon sovány, hanem alakos lányok. Aki sportol, mozog, egészséges, életerős, bátran el lehet vinni biciklizni, hegyet mászni, túrázni, nem kell félni, hogy egy kilométer után én kanalazom össze.
2015. nov. 17. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem nem jönnek be a nagyon sovány lányok, de a kövérek sem. Azok a lányok tetszenek, akiknek van egy nőies alakjuk, és nem bánom, ha van rajtuk 1-2 kiló felesleg (de az 1-2 az nem 10-15), egy szép arcú, kicsit telt lánynál szerintem nincs szebb.


Egyébként az egyik válaszoló tökéletesen megfogalmazta a megoldást: neked tetszenek a kövér, vagy szimplán csúnya, alaktalan srácok? Na ugye. 18/f

2015. nov. 17. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha ez így igaz lenne, már tuti lenne valakim. :'D Öröklötten vagyok sovány, tehát 17 évem alatt mindig ilyen voltam, és soha életemben nem fogyóztam. Én pont úgy látom, hogy ez nem jön be a srácoknak, páran burkoltan be is szóltak már miatta... Szerintem a nőies idomok kellenek, de ez sem sokat számít, ha az ember emellett egy nagy nulla érzelem és intelligencia szempontjából.
2015. nov. 21. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!