Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Az USA-ba tényleg a legtöbb...

Az USA-ba tényleg a legtöbb fiúnak körül van metélve a farka?

Figyelt kérdés
2015. jún. 16. 10:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
73%

Szerintem lehet ebben valami, volt egy Szex és New York rész, amiben Charlotte fel volt háborodva, hogy a pasi, akivel lefeküdt, nincs körülmetélve... majd a pasi körülmetéltette magát, és örült, hogy végre nem fognak neki a nők beszólni emiatt :D


Tudom, a legjobb ,,szakirodalmat" hoztam fel, de nagyon meglepődtem, mikor néztem azt a részt, mert nálunk pedig pont hogy nem divat.

2015. jún. 16. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
74%

en is ugy tudom, hogy valoban ez a " divat ", hogy alapbol metelik a kisfiukat szuletesuk utan. ( szex es new yorkban is van, meg vagy meg 5 fele filmben lattam, plussz egy dokfilm is volt, amiben erintettek ezt a temat), szoval valoszinuleg tenyleg ez a tendencia.

szerintem sokkal esztetikusabb, ha korul van metelve valaki

2015. jún. 16. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Shai-Hulud ***** válasza:
100%
Egy szappanopera biztosan jó támpont ennek az eldöntéséhez? :D
2015. jún. 16. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Valóban nem :D De nem kérdezhetsz meg mindenkit az USÁ-ban, hogy körül van-e metélve :D Gondolom nem hozták volna ezt fel a sorozatban sem, ha tényleg nem lenne kirívó eset.
2015. jún. 16. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
azt is nézni kell, hogy a szóban forgó sorozatot a kilencvenes években forgatták. azóta lehet változott a módi
2015. jún. 16. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
60%
Én úgy tudom, hogy ott az a természetes, azon vannak meglepődve ha valaki nincs körülmetélve.
2015. jún. 16. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
67%
Nem hinnem
2015. jún. 16. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
69%

Az utóbbi években azt lehet erről olvasni ,egyre kevesebb fiút metéltek körbe .Már ott is feladták azt a nézetet,amit még itt nálunk is sokan vallanak .Ott már elértek addig,döntse el a fiú nagy korában mit is szeretne .

Náluk nem kötelezi a vallás,és egyebek a metélésre a szűlőket.Nem egy fiú megkérdezte a szüleit nagykorában,miért csinálták vele ezt,mikor ő ezt nem, szerette volna .

2015. jún. 16. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
70%

Most már egyre kevesebb fiút metélnek körül. Az egész onnan indult, hogy a puritán időkben, tehát olyan 1880-1930 között az önkielégítést tiltották, mentális betegségnek tartották. erre találták ki a minél szűkebb körülmetélést (aki ezután is csinálta az sokszor búcsút mondhatott a makkjának vagy heréinek - de ez most mellékes)

előtte nem metélték körbe az angolszász gyerekeket

később ez azért maradt fenn, mert az állam fizetett a beavatkozás után, tehát biztos bevételi forrás volt.

ugyanígy angliában is akkor szünt meg a tömeges csonkítás, amikor a korona már nem fizettt utána

úgy jó 10 éve de lehet hogy hosszabb ideje, már az usa kormánya sem fizet ezért a beavatkozásért, így már nem is metélnek körül mindenkit (korábban aki külön nem szólt, annak a gyerekét a születése után nem sokkal, automatikusan körülmetélték, persze fájdalomcsillapítás néklkül, mint anno ahogy anno sem, még a makk levágásánál sem, kellett neked maszturbálni fiam)

mára rájöttek hogy ez csonkítás, persze a metéléspártiak mindennel bepróbálkoznak, volt a méhnyakrák, most pedig az aids van soron, ami ellen véd

2015. jún. 17. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Nem igaz ott sem,ott 60% a metélt férfiak aránya és mára már San Franciscoban pl tűntettek is ellene,hiszen ez egy fájdalmas beavatkozás és felesleges is,hiszen egészséges csecsemőt ilyen módon fájdalomnak kitenni nagyon gáz(videokkal is alátámasztották hiába az érzéstelenítés a csecsemők hangosan sírtak több mozzanátnál és bemutatták hogy milyen szörnyen is néz ki amit művelnek).Ott sok helyen csökken a szám.


Ha meg a Sex és New Y.-ot veszed alapul ott bizony zsi dó színésznő nem egy van és ribikről szó.

2015. jún. 20. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!