Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Teljesen ismeretlen lánynál...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Teljesen ismeretlen lánynál hogyan nyissak?

Figyelt kérdés

Tudom hogy minden 10. kérdés "Hogyan kezdeményezzek". Néhányat visszaolvastam de nem igazán találtam olyat ami az én esetembe hasznos lenne.


Szokott lenni egy lány a buszon, 2 évvel fiatalabb nálam. Amint megláttam egyből szerelmes lettem. Az a gond, hogy nem tudom ő hogy érez. A nevemet nem tudja, sőt szerintem még észre se vett annyira a buszon, egyáltalán nem beszéltünk. Ha odapillantok, figyelem nem szokott rám nézni. Azt hogy máskor szokott e értelemszerűen nem tudom :D

A sült galamb nem fog a számba repülni, ha szeretem tegyek érte-mondják a haverok. A probléma az, hogy félénk vagyok egy kicsit. Ha valami jelet adna pl. szemezne vagy mosolyogna vagy valami, akkor simán megszólítanám, de így hogy semmit nem mutat, szinte meg se merek nyikkanni a közelében.

Láttam hogy beszélget egy emberrel, akit látásból ismerek (ott lakik ahol én de életembe nem beszéltem vele, csak a nevét tudom), aztán az ismerősei között megtaláltam a lányt is. Mondták hogy jelöljem be és írjak rá, ott könnyebb stb.. Én is ezt fontolgattam, de végül nem tettem meg. Egyrészt azért mert furán jönne ki ha csak úgy ráírnék tök ismeretlenül hogy "Szia, te nem ismersz de én téged igen." vagy "Szia láttalak a buszon gondoltam beszélhetnénk" stb.

Másrészt fb-s próbálkozásoknál már kétszer felsültem. Mind a kétszer ugyanaz a forgatókönyv: bejelöltem a lányt, ráírtam hogy Szia, láttalak a suliban, hogy vagy stb. Aztán enyhén szólva elküldtek a píbe.. Aztán persze másnaptól kezdve vagy egy hónapig az egész suli, meg a környező emberek de még a buszon is azon csámcsogtak, hogy "Jé nézzed má' itt van az a kis nyomi aki bepróbálkozott xy-nál. De gáz" és egyéb válogatott beszólások. Ennek már 3 hónapja de még most is felhozzák néha.

Erről a lányról ránézésre mondjuk nem mondanám hogy ezt tenné, de ki tudja.

Állandóan róla "álmodozok", fantáziálgatok dolgokról ahogy vele vagyok. Mikor mi vagy beszélgetünk, vagy csillagokat nézünk vagy bármi... És nagyon szeretnék vele lenni, de nem merek..

Már ott tartok hogy van egy haditervem, de ezt ide nyíltan nem írom le (mindenki szerint elvetemült, egyedül a nővérem mondja hogy cuki.. :D).


Bocsi a hosszú sztoriért, és köszi hogyha segítetek :D



2015. nov. 20. 22:45
 1/7 anonim ***** válasza:
A làny nyergesújfalui?
2015. nov. 20. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Közelében sincs :D Sz-Sz-B. megye
2015. nov. 20. 23:10
 3/7 anonim ***** válasza:
Szabolcs megye :/
2015. nov. 20. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ha gondolod nekem leírhatod privátban a tervedet :))


Nagyon messze vagyok tőled :DD

2015. nov. 20. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha gondolod nekem is megirhatnád a terved privibe, mert én se tudom hogy hogy kéne megszólítani egy ismeretlen lányt a suliban :D Hátha tudnék ötletet meríteni belőle :) Budapesti vagyok úgyhogy nem a közeledben lakom
2015. nov. 21. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Az azért leírás! Azt tudom hogyan ne: szia cica van gazdáf? Csípem a csülköd, stb.-t meg ne próbáld, amúgy szerintem már mind1
2015. nov. 21. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én is meghallgatnám a "ostrom tervedet".. :D Hasonló cipőben jártam/járok.. :DDD
2015. dec. 14. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!