Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nem merek megszólítani teljese...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem merek megszólítani teljesen ismeretlen lányokat. Ekkora b@ lfasz lennék?

Figyelt kérdés

Ha vem egy társaságban vannak, haverjaim ismerősei, akkor is zavarban vagyok. Egyszerűen nem tudok a lányokhoz sem lelkileg sem testileg közelebb kerülni. Félénk vagyok, könnyen zavarba jövök. Ronda nem vagyok, a külsőmmel szerintem nincs különösebb probléma. Átlagosnak mondanám magam.

összességében annyi a probléma hogy egyszerűen nem tudok bacsajozni. Kevés a bátorságom / önbizalmam hogy megszólítsak valakit.



2015. aug. 12. 00:57
 1/9 A kérdező kommentje:
19F
2015. aug. 12. 00:58
 2/9 anonim ***** válasza:

Egyszer határozd el magad hogy igenis megcsinálod mint ha nem is te lennél :)

Ha ez nem válik be akkor beszélgess erről egy jó/legjobb barátoddal :)

És vannak lányok akiknek inkább a szerényebb fiúk jönnek be ;)

Csak először szólítsd le kezd el megismerni :) onnantól minden rendben lesz :)

2015. aug. 12. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nyugalom, nem egyedi probléma. Nekem is ez volt egy időben (habár fiatalabb koromban), de kijöttem belőle. Menni fog, csak határozd el magad, ne félj a visszautasítástól. Nem veszíthetsz semmit. 18/F
2015. aug. 12. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 megadeth18 ***** válasza:
Igen, ekkora b@lfasz vagy.
2015. aug. 12. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Én lány vagyok és teljesen átérzem a helyzetet, volt már rá példa hogy két barátnőmmel elmentünk egy buliba és találkoztunk 3 sráccal, iszogattunk velük és a két barátnőm már tökre összemelegedett az egyik 2 sráccal, én meg a harmadikkal csak ücsörögtem és ittunk. Mások mindig olyan könnyen smárolnak idegenekkel, miközbe én még beszélni is alig tudok másokkal *egyedül fogok meghalni* L/18
2015. aug. 12. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem a bal-t kellett volna kicenzúrázni hanem a fszt xxxD
2015. aug. 12. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
:DD tényleg
2015. aug. 12. 09:27
 8/9 anonim ***** válasza:
Gyozd le a paradat es utana mar konnyebben fog menni! Am nem vagy balfąsz, csak neked ez nehezebben megy...
2015. aug. 12. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
A másik probléma hogy mivel lehet elkezdeni egy beszélgetést ismeretlen lányokkal pl szórakozóhelyen? Ha belendül a beszélgetés akkor jobban megy de elkezdeni borzasztó nehéz számomra.
2015. aug. 12. 13:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!