Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Jól nézek ki, de nem vagyok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jól nézek ki, de nem vagyok gazdag. Lehet így barátnőm?

Figyelt kérdés
Nem származom gazdag családból, de sokak szerint jóképű vagyok. Eddig életemben egyszer volt barátnőm, de kidobott. Pár hét múlva egy nálam ezerszer gazdagabb fiúval. Az illető egy ilyen páwa volt, aki nem volt nálam szebb, izmosabb, egyszerűen csak sok pénze volt... Tényleg ilyenek a mai lányok? Egyedül fogom leélni ezt az életet? 14/f

2015. nov. 21. 20:24
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Hagyuk már még ott a "tojáshély" a segeden. Még nem is éltél igazán.

Én örülnék mégha csak egy lánynak is tetszenék

2015. nov. 21. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nekem meg van elég pénzem, hogy saját lábon éljek, ne anyámékén, de úgy látszik a külsőm meg nem jön be a nőknek.

patt helyzet...

2015. nov. 21. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia :)

úgy általánosságban a lányoknak a külső jön be, és főleg ebben a korosztályban (vagy egyáltalán) nem igazán számít, hogy mennyire vagy gazdag vagy szerény. Tudom, hogy hatalmas közhely, de ha valaki szeret, az magadért fog, a pénzed nélkül. :)

15/L

2015. nov. 21. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Hagyjuk már, 14 évesen még azt sem tudod, mi a szerelem...a pénz hiánya nem predesztinál egyedüllétre! Nem attól fog szeretni egy lány, mert naponta virágot veszel neki, leviszed moziba, és aztán meg beülsz vele a Hilton hotel egyik éttermi részébe! Ha odafigyelsz a másik nem tagjaira, akkor az udvarias viselkedéseddel megfogtad volna már őket, és nem itt rinyálnál. Csak legyél kedves, és tanulj sokat, és légy nyitott, és eléred a célod. Sok sikert!
2015. nov. 21. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2015. nov. 22. 08:25
 6/7 anonim ***** válasza:
14 vagyok ès a pènz kicsit sem èrdekel, èsamúgy is, ha gazdag családból származik, attól mèg a srác nem lesz gazdag. Nekem a belső számít, ès egy kicsit a külső. Ha lennekèt fiú, ugyanúgy nèznènek ki, csak az egyik "gazdag", a másik meg "szegèny", akkor sem a pènz alapján döntenèk, hanem a belső èrtèkeik alapján :). Amúgy már egy kicsit zavar, hogy mindenki azt hiszi, az összes láby/nő csak a pènzrr hajt -_-. De am szerintem ha a bennsőd jó, akkor megtalálod az igazit :)
2015. nov. 22. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Miért kell egyetlen/vagy néhány/bárhány kapcsolatból általánosítani?


A megszokott tippeken kívül is, legyél odafigyelő, rendes, stb., az is fontos, hogy megtaláld azt aki hozzád illő. Hozzám sem illene bármilyen páwahercegek csaja, és én ezt miért bánnám? Ettől még nem is leszek kevésbé jóképű, vagy kevesebb annál, ami vagyok.

2015. nov. 28. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!