Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Buliban beszélgettem valakivel...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Buliban beszélgettem valakivel akit nem sikerült elcsábítani Ráírhatok facén?

Figyelt kérdés

Én névről ismerem meg látásból de ő nem ismert és úgy próbáltam meg felszedni, de nem adta meg magát.

Facén felesleges próbálkozni? Ha ott sem kellettem neki, akkor ezután sem fogok.

A barátnőivel voltak.


2015. nov. 22. 07:22
 1/4 anonim ***** válasza:
Igazából a nagy kérdés az, hogy hogyan közeledtél felé? Mit csináltál/mondtál neki?
2015. nov. 22. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem.
2015. nov. 22. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Ahogy megláttam a buliban, jöttek arrafelé a barátnőivel.

Kérdeztem tőle valamit, megkérdezte, hogy honnan ismerem, mondtam neki, hogy csak látásból. meg megkérdezte a nevemet is, de továbbmentek a barátnőivel.

Később még találkoztunk, egymásra vigyorogtunk persze több pasi is volt ott körülötte. gúnyosan oda is vigyorogtam neki, hogy ha ő kell neked akkor csak hajrá.

De szerintem, összejött a haverjával vagy nem is tudom, hogy ki az, ott volt, vagy csak meg.uratta magát vele. kitett képet a facéjára. bár barátot írt oda.

két profilja van neki az újabbat nem látom, de ma már levette.

Amúgy meg írtam neki de eddig csak egyre válaszolt, szóval ennyi :D

2015. nov. 23. 01:47
 4/4 anonim válasza:

Eleg degradaloan beszelsz a lanyrol :) (megugratta magat vele)

Minek a facebookon irogatni, te magad mondod, hogy szemelyesen sem nagyon sikerült kapcsolatot teremteni. Esetleg adj meg egy eselyt a dolognak, ha szemelyesen összefuttok. Ha akkor sem valtozik a helyzet, akkor felejtös. :) Felesleges irogatni.

2017. ápr. 27. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!