Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok mi lett veletek?

Figyelt kérdés

Miért van az, hogy annyi bunkó fiú van? Miért az a menő ha minél rosszabban viselkedtek? Tényleg akkor vagytok jobbak a másiknál ha ti szemetebbek vagytok? Nem értem mire jó ez és persze nagyon nagy tisztelet a kivételnek.

Mindennap csak bunkó, önző, beképzelt srácokkal találkozok sajnos. Akik meg normálisabbak tuti az kell nekik akik mutogatják magukat és legtöbbször elviselhetetlenek. Hangsúlyozom tisztelet a kivételnek. Jó lenne végre normális fiúkkal is találkozni. Kellene a megerősítés, hogy még (ha szabad így fogalmaznom) nem haltatok ki.



2015. nov. 25. 17:15
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Talán azért ilyen a fiúk nagy része, mert a lányok nagy részének ez tetszik. Hangsúlyozom tisztelet a kivételnek.
2015. nov. 25. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Én értelmesnek tartom magam, nem vagyok az a swag yolo páwagyerek. És az ilyen stílusú csajok se jönnek be, inkább a kicsit csöndesebb illetve rockeres lányok :) Vannak még normális fiúk/lányok csak sokkal több a "nem normális" ezért ritka találni.

16/F

2015. nov. 25. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim válasza:
Én nem ilyen vagyok:) Amikor magyarországon éltem én is ezt vettem észre.. Peddig még csak 13 vagyok.. Mindenki csak káromkodot. És igy akartak a lányoknál bevágodni...
2015. nov. 25. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 NeymarjrLau ***** válasza:
Tök jó kérdés!!
2015. nov. 25. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

saját magamból kiindulva tök szinte már tök felesleges olyannak lennem amilyen vagyok udvarló törődő majom mert csak hülyét csinálok magamból a ,,lányok'' előtt bár embernek nem nézem a felét... amilyenek..

És én már nem is keresek sőt ha nálam próbálkoznak is teszek rá mert feleslegesnek érzem a erőlködést mert úgyse értékelik (van kivétel csak kvára nem találom)

És ink foglalkozok fontos emberekkel tesóm (legjobb barát) meg barátnőjével és ők tudom hogy őszinték és nem cicóznak hogy jajj nem mondom el mi bajom mert így hárman közvellen őszinték vagyunk egymással megbízunk egymásba és nincs annyi probléma sőt nincs is

és nem éri meg már küszködni a ,, nőkkel''

(Kivétel van de még nem találtam meg és már ,,belefáradtam'' keresgélni)

2015. nov. 25. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Engem amolyan rendes fiúnak titulálnak, és mondhatni nagyon erősen próbálkoznak a csajok, rengeteg csajnak szemet szúrtam már(ilyenkor tökre viccesek is amúgy:D). Rendességet én az alatt értem, hogy mindenkivel próbálok kedves lenni, és nem azért mert megfelelési kényszerem van, csak egyszerűen minden emberben a jót keresem először, és utána is azt próbálom inkább. Pozitívan szemlélem a világot, és az embereket is, általában olyan a hangulatom is, szeretem megnevettetni az embereket és én is szeretek nevetni, és ez az ami mindennap hajt, hogy mások jól érezzék magukat mellettem.:) Ami azt illeti nekem is inkább egy kicsit azok a bolondosabb, bevállalósabb csajszik jönnek be, de ez nem véletlen.. Ők sokkal jobban el tudják "adni" magukat, sokkal jobb a technikájuk.. Persze ismerek én is ilyen kis aranyos cuki lányokat, akik szintén nagyon bejönnek, de mégis inkább az olyan csajok akik általában kemények, de mellettem lazábbak/amikor előjön az aranyos énjük:D/ ők az igaziak, mert ők tudják élvezni igazán az életet:D(mindkét fajtából ismerek olyat akivel nagyon szívesen összejönnék) Alapból nem szeretem a búvalb*szott embereket, sem az olyanokat akik rinyálnak csak egész nap, inkább az olyanokat akik élvezik az életet akárcsak a maguk módján is, mint ahogy azt én is próbálom.:)
2015. nov. 25. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Jelentem, nem haltunk ki. :)
2015. nov. 25. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Mennyi idős vagy? :)
2015. nov. 25. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

#7

Ennek örülök 😊

2015. nov. 25. 19:35
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

A sz@ros média az oka szerintem.

Ezt lássák mindenhol; Face, Viva meg a sok "divat"sz@r.

Azt hiszik ettől menők lesznek vagy nem tudom. Sosem fogom ezeket megérteni. :D Légióba, sorkatonaságra velük ! Rögtön vissza esne a pofájuk.

17/F

2015. nov. 25. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!