Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Srácok! Ha a nő akivel együtt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok! Ha a nő akivel együtt éltek kapcsolatotok elején egy életvidám hölgyemény volt, de mellettetek befelé fordulóvá és rossz kedvűvé vált elgondolkoznátok azon, hogy hibásak vagytok-e abban, hogy a párotok ilyen lett?

Figyelt kérdés
Ha el is gondolkodtok , belátjátok a hibáitokat vagy inkább nem?

2014. dec. 15. 16:59
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Elgondolkoznék... hogy nem egymás mellett lenne a helyünk.
2014. dec. 15. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
volt ilyenem, mióta nem vele vagyok kivirultam mindenki azt mondja!
2014. dec. 15. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
76%
Talán, de akkor az ő hibája is lenne, hiszen pl. le is léphetett volna, ha olyan szr neki mellettem, miért marad? Vagy ha valami problémája van, miért nem beszéli meg? Senki nem gondolatolvasó.
2014. dec. 15. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
91%

Nem tudom ki volt az az elmeháborodott aki olyan privát üzenetet írt, hogy kivirult a pic**m biztos b**ztam össze vissza hülye k**va hát nézzem már magába a nyomorékja...

kivirulás alatt arra gondoltam, hogy szépen öltözködöm, mosolygok, van életkedvem te ostoba tanulatlan bunkó!!

2014. dec. 15. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!