Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kezdeményezhet a lány?

Figyelt kérdés
Van egy srác, akivel elég jóban vagyunk, és sokszor éreztem azt, hogy tetszem neki, de aztán meg sokszor azt, hogy nem érdeklem. Nem tudok rajta kiigazodni. Szerintetek tennem kéne valamit, vagy inkább várjak amíg nem ad valami egyértelmű jelet?

2015. nov. 25. 22:55
 1/5 anonim ***** válasza:
Simán kezdeményezhetsz, leet pont arra vár hogy te adj valami jelet neki.
2015. nov. 25. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Boven belefer h a lany kezdemenyezzen :)
2015. nov. 26. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én is kezdeményezni szeretnék egy fiúnal, de sajnos nincs bátorságom hozzá :D Remélem neked összejön kérdező :)
2015. nov. 26. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem tudok róla, hogy tiltva lenne. Különben hogy hívnád föl magadra figyelmét, hogyan szednéd fel, aki tetszik? Amúgy lehet, hogy fél, hogyha szerelmet vallana neked, akkor megszakítanád vele a kapcsolatot, és odalenne még a barátságotok is. És ezt nem meri megkockáztatni. Dehát, aki nem játszik, az nem is nyer.
2015. nov. 26. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Szia!

Szerintem legyél kicsit többet a közelében, közös barátokkal menjetek el valahova például. Nyiss, közelíts felé, de ne mássz rá, merrt akkor "könnyű prédának" néz.

Szerintem legyél többet a közelében, és majd ő fog kezdeményezni, ha adsz rá neki lehetőséget, mint mondtam elmentek együtt barátokkal valahova vagy valami ilyesmi. DE nyugodtan, te is kezdeményezhetsz fiúnál, nincs erre szabály, hogy csak a fiú kezdeményezhet a lánynál, mindenesetre, az én véleményem szerinte jobb, ha a fiú kezdeményez feléd. /L

2017. febr. 3. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!