Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerintetek kezdeményezhet...

Szerintetek kezdeményezhet egy lány?

Figyelt kérdés
A fiúk többsége azt mondja, nem baj, ha egy lány kezdeményez, sőt örülnek neki... Viszont az én tapasztalatom az, hogyha egy lány megpróbál kezdeményezni, a fiú azt nyomulásnak tartja és elítéli, merthogy neki kell meghódítania a lányt. Akkor most mi van?

2015. márc. 24. 14:45
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
83%
Ki itéli el? Kezdeményezz nyugodtan.:)
2015. márc. 24. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
96%
A magabiztos nagymenők nem szeretik mert majd kezdeményeznek ők nálad, ha akarnak valamit, az átlagos és a félénkebb srácok szeretik.
2015. márc. 24. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
Nyomulás és kezdeményezés között azért van különbség. :) Ha egy lány folyton keres, ott lóg az ember nyakán, az már sok. :) De kezdeményezhetsz nyugodtan, az még nem lesz nyomulás, sőőt, ha neki is tetszel akkor utána majd ő fog nyomulni. :D
2015. márc. 24. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim válasza:
50%
én magabiztos nagymenő vagyok nem kell kezdeményezni hanem adjon jeleket hogy be jövök neki ennyi :)
2015. márc. 24. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
56%
# 4 Végül is ha úgy vesszük, ez is kezdeményezés. :)
2015. márc. 24. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
89%
a magabiztos nagymenők véleményére ne adj mert többségében beképzeltek. Kezdeményezz nyugodtan. éleményem szerint annak kell kezdeményezni aki akar valamit a másiktól. Nem a nemed határozza meg.
2015. márc. 24. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim válasza:
29%
de a férfinak kell elcsábítani a nőt nem pedig fordítva :D
2015. márc. 24. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
81%

mindenki kezdeményezhet nincs itt szabály

ha akarod jobban a szexet nyugodtan próbálkozz ha nem akarja hagyd ott

én ezt tenném

2015. márc. 24. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
# 7 Persze, de ha előbb ad zöld jelzést, mint, hogy egyáltalán leszólítanád, az is egyfajta kezdeményezés. Csak nem feltétlenül verbális.
2015. márc. 24. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 B.Dávid ***** válasza:
94%

Amióta létezik emancipáció és feminizmus, azóta ez a kérdés szerintem kicsit értelmetlen, hiszen a nemek között nincsen különbség. Vagy a feministák szerint ez a kivétel ami erősíti a szbályt ?? :)


A jelét mutasd h érdekelne a dolog, vagy akár kezdeményezhetsz is ha nem venné a lapot

2015. márc. 24. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!