Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Badoon megjelenik egy olyan...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Badoon megjelenik egy olyan üzenet, hogy valaki szeretne velem csevegni. Azt a gép generálta vagy az adott személy maga?

Figyelt kérdés
Ráírok és nem ír vissza, szóval akkor nem értem....
2015. nov. 27. 10:01
 1/5 anonim ***** válasza:
59%
Kamu. Mind ilyen hülye kamu.
2015. nov. 27. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
... tovabbmennek (mikozben az 1. valaszolonak igazat is adok), az egesz Badoo egy kamu, csak es kizarolag a penzre megy ra, hogy lehetoleg elofizess a 'szolgaltatasra', hogy aztan penzert tudjanak neked kamu profilokat, reklamokkal megtuzdelve az arcodba tolni. Ha veletlenul nem kamuprofil, akkor 'hivatasos' a holgyike, mar egy chatelesert is sulyos penzeket akaszt le, es szemelyesen meg nem is lattad...
2015. nov. 27. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

De vannak akiket megtalálok facén, mert kiírja a teljes nevét vagy a barátok alapján megkeresem a profilját...

De sok az olyan profil ahol van egy kép, meg pár adat magáról vagy semmi és csak pár kép van...

2015. nov. 27. 10:36
 4/5 anonim ***** válasza:
54%

... de van, es de igen, es de en talaltam, es de de de....


NINCS. Az egesz Badoo a kamura van epitve. Remenykedhetsz, meg hozhatod az ellenpeldakat (mind a harmat, amit eddig talaltal), de a Badoo egy spammer kamu site, ez az uzleti modellje, pont.

2015. nov. 27. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
0%
egyszer én is szórakoztam ott,kevés a valós személy,pénzt akarnak mindenáron.a keresőben megláttam a profilomat 2szer a reggelt nevem és egy másik kamú névvel ,nagyon gáz a badoo.
2015. nov. 27. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!