Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiúk! Ti is csináltok olyat,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ti is csináltok olyat, hogy pár napig nem írtok vissza a lánynak?

Figyelt kérdés

van egy fiú akit kedvelek.. minden nap beszélgettünk nagyon sokat.. erre egyik napról a másikra nem ír vissza pedig elérhető.. néha elolvassa az üzenetet.. néha meg nem.. Ez valami taktika vagy egyszerűen már nem érdeklem?

Csak azért furcsállom ezt az egészet mert eddig jól megvoltunk..


2015. nov. 30. 14:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
nem érdekled, vagy már nem tud mit írni. taktikázni, biztos nem fog egy fiú, az női praktika.
2015. nov. 30. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

1. Ha fontos nekem, akkor mindenképp írok neki :)

2. Azt olvastam pont, hogy a lányoknak jobban bejönnek az olyan fiúk akik nem mutatnak irántuk érdeklődést :D

2015. nov. 30. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
2: igen sajnos ez így van.. :D :/
2015. nov. 30. 14:32
 4/11 anonim ***** válasza:
A masodik igazat mond. Nekemse jön be ha egy lány nyomul. Én is igy tettem . Nem irtam vissza neki, pedig elolvastam, de egyszerűen nem akartam neki írni, mert nem érdekelt. Szóval, ha erdekled, akkor fog írni ő. 😊. Ha meg nem akkor meg felesleges rá írogatni. :)
2015. nov. 30. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Bocsi hülyeséget írtam. Szóval a sajat véleményemet irtam le, es nem a 2-este reagáltam :D Xd
2015. nov. 30. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:

Jézusom, ne a facebookon vagy nem is tudom hol éljétek már ki a barátságotokat, vagy mit!!!!!!

Kérd el a mobilszámát, hívd el valahova, stb stb. N

2015. nov. 30. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

4: beszélhetek veled privátban?:)

utolsó: nem megoldható jelenleg.. nem erre lakik..

2015. nov. 30. 15:33
 8/11 anonim ***** válasza:
Ha egy csaj közömbös, akkor simán nem írunk vissza nekik, csak ha unatkozunk. Ha valakik érdeklik egymást akkor mindketten arra várnak hogy írhassanak és írnak is.
2015. nov. 30. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Nem, mert nem vagyok tahó.

Ha valakit kedvelek, akkor visszaírok neki. Sőt, akárki ír rám, visszaírok, mert miért is? Jaaa, mert nem vagyok tahó ;)

2015. nov. 30. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Utolsó, szar válasz. Ha nem kényszerít semmi hogy írjunk nekik.
2015. nov. 30. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!