Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Honnan tudom hogy bejövök egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudom hogy bejövök egy lánynak? Lányok ti mit csináltok ha bejön nektek egy srác és nem mondjátok el neki?

Figyelt kérdés
Milyen jelek vannak? Vagy miket csinál ilyenkor egy lány?

2012. júl. 22. 16:12
 1/2 anonim ***** válasza:
olyan jelek, amiket csak a lányok értenek :D észreveszed te is, csak nem tudod, hogy kedvel vagy többet is érez. ezért kell neked megtenni az első lépést
2012. júl. 22. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Tudod,,azok a pillantások......Én is látom eggyét,de egyikünk sem tud megszólalni,lépni az ügyben.
2012. júl. 22. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!