Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kérdés

Mit tegyek! 17 éves lány vagyok, és még semmilyen kapcsolatom nem volt?

Még csók se, semmi 😢....pedig nem vagyok sík hülye, se csúnya...a fiúk, akik randizni akartak velem,meg mind ilyenek voltak😛pedig igazán nincsenek nagy igényeim... Mégis mit tegyek?" Forever alone "maradok?

2015. nov. 30. 16:08  Privát üzenet  

A válaszok
1 2
En tudom mi a megoldas: gyere ossze velem. En se kellek senkinek nem tudom miert. Nem vagyok dagadt a jegyeim jok stb...

A válasz 27%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 49%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/17Időpont 2015. nov. 30. 16:10 Privát üzenet

Ne aggódj fiatal vagy még, lehet visszahúzódó vagy. Ha gondolod privátba beszélgetek veled szívesen.

20/F

A válasz 66%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 59%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/17Időpont 2015. nov. 30. 16:13 Privát üzenet
Írhatsz ha gondolod,én egy lányra nem mint játékszerre gondolok hanem mint egy kincsre akivel törődök.Bár eddigi kapcsolataimban engem néztek játékszernek a lányok 16/F

A válasz 0%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 67%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/17Időpont 2015. nov. 30. 16:15 Privát üzenet
hát akkor egy cipőben járunk de ez van

A válaszíró 77%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/17Időpont 2015. nov. 30. 16:19 Privát üzenet
Èn is szintèn 17 lány vagyok, ès eddig nekem sem volt barátom, ès hát csók sem.. Pedig magamat sem mondanám rondának, meg azèrt hülye sem vagyok:D. De ugyis mèg csak 17-ek vagyunk. Szoval azèrt van mèg időnk. Ès ebben a korosztályban a fiúk mèg ugyis inkább èretlenebbek mèg, ès a normálisak már 20 èv körül vannak. (Tisztelet a kivètelnek, mert azèrt vannak olyanok is akik nem csak kihasználják a lányokat)

A válasz 69%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 80%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/17Időpont 2015. nov. 30. 16:22 Privát üzenet
Nem tudom mi ez a sok kétségbeesés itt ezen az oldalon. Mintha 17 évesen már kb.vége lenne az életednek...Nem lehet, hogy esetleg valakinek még egy esélyt sem adtál? Pl. Lehet, hogy valaki nem a legszebb, de ha jó humora van az nálam mindent visz :)

A válasz 83%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 84%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/17Időpont 2015. nov. 30. 16:24 Privát üzenet

Ne aggódj , nem vagy lemaradva semmiről . Nálam ez amúgy pozitívum , hogy legalább nem adod magad oda mindenkinek és mondjuk már azt se tudod ,hogy legutóbb kivel kavartál, de ez csak az én személyes véleményem.

18/F

A válasz 81%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 80%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/17Időpont 2015. nov. 30. 16:24 Privát üzenet

Én sem vagyok se hülye, se csúnya, mégis csak 18 évesen volt az első csókom és majdnem 19 éves voltam már, mikor először lett pasim.

Tegyél ellene, ismerkedj! Nekem majdnem 1 évbe tellett, mire megtaláltam a megfelelő srácot. 19/L

A válaszíró 82%-ban hasznos válaszokat ad.
# 8/17Időpont 2015. nov. 30. 16:28 Privát üzenet

Kuldj egy kepet magadrol, es ismerkedhetunk

31F

A válasz 0%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 64%-ban hasznos válaszokat ad.
# 9/17Időpont 2015. nov. 30. 16:38 Privát üzenet

Basszus,mégennyi pic.a éhes nyalistát egy rakáson!

Elszégyelhetitek magatokat,hogy kihasználnátok egy 17éves lányt!!!

Egynek se higgy,mind ugyanazt vakarja,D.GNI!!!

Ne aggodj,majd az idő mindent megold,csak várj türelmesen...

A válasz 67%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 60%-ban hasznos válaszokat ad.
# 10/17Időpont 2015. nov. 30. 17:36 Privát üzenet
1 2

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Megromlott a kapcsolatom egy jó barátommal egy lány miatt. Helyre lehet még ezt hozni?
Ha van egy lány aki tetszik de alapjában semmien kapcsolatom nincs vele, hogyan lehet felé közeledni?
Huszonéves vagyok, de fiatalabbnak nézek ki a koromnál, ezért mindig a tinilányoknak jövök be, hogy lehetne így normális kapcsolatom?
Idővel nyitottabb leszek? 15 éves lány vagyok. Nem volt kapcsolatom, így értelemszerűen se csók, sem bármi más.
A saját korosztályom béli fiúknak miért nem jövök be, miért nincs velük jó kapcsolatom? 17/L
Ha van egy lány akivel nagyon jó kapcsolatom volt egy éve de akkor még nem akartam vele járni de most már igen akkor hogyan kéne összejönni vele?

Kérdések a Tini párkapcsolatok rovatbólKérdések a Társkeresési problémák rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!