Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A saját korosztályom béli...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A saját korosztályom béli fiúknak miért nem jövök be, miért nincs velük jó kapcsolatom? 17/L

Figyelt kérdés
Eddig 23 éves volt a legfiatalabb srác, akivel voltam, a legidősebbet meg inkább nem mondom... Ők miért tartanak jó csajnak, a saját korosztályom miért nem?

2015. aug. 2. 14:09
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
93%

Én nem bennük keresném a választ!

Te is irtad hogy a legfiatalabb pasid 23 volt. A legidösebbre lenne egy 40+ tippem. :D 👌👍

Gondolom ez lejön rólad azért nem vonzod öket.

19/L

2015. aug. 2. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
54%

Mert a korodbéli srácok vagy a könnyű prédára (13-15 éves kiscsajok)vadásznak vagy amelyik komolyabb az a "MILF az Isten!" vallást követi!


37/Kan.

2015. aug. 2. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
59%

Valószínűleg bejössz a saját korosztályodnak is, csak te lesz.arod őket ;)

Próbálkoztál már korodban hozzád illővel összejönni?

Vagy még kell pár idősebb fa.szi, mire rájössz, hogy csak kihasználnak;)

2015. aug. 2. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

36 volt a legidősebb, akivel szexeltem, és azt kell mondjam, ő volt a legrendesebb mind közül :)

Nem szarom le őket, de mit csináljak, ha a lábuk olyan vastag, mint az én alkarom, egy fejjel alacsonyabbak, és sosem csináltak egy rendes fekvőtámaszt sem? :D

Nekem nem jön be, hogy részegre iszom magam és öten élveznek belém egymás után egy buliban...

Ez lenne a gond? Hogy én a péntek estéket is a DOJO-ban töltöm? (Aki nem érti: nézzen utána :) )

2015. aug. 2. 14:46
 5/16 anonim ***** válasza:
53%

Ilyen csaj kell nekem :$

F 36

2015. aug. 2. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
60%

Azért mert nem jössz ki a korodbeliekkel nem feltétlen őket kell megkövezni! ;)

Pozitívan kell nézni a dolgot..

Apakomplexusod van :')


18/F

2015. aug. 2. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
36%

Nem tudom, a párkapcsolatban mióta követelmény a testi adottság és főként a testmagasság (!)...Végülis innen látszik, hogy veled van probléma, mivel így megválogatod őket.

Ezzel pedig nem dicsekednék, hogy apádkorúakkal szexeltél 16-17 évesen. Gondolni való, hogy az ilyen emberek mellett nem fogsz szűz maradni 1 hónapig sem, de neked ez kellett.

Minden esetre ne nagyon hangoztasd ezeket, mert a korodbeli NORMÁLIS srácokat ilyen előélettel nem fogod érdekelni :)

2015. aug. 2. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Nekem fontos az, hogy ne egy kislánnyal járjak, ha már egyszer nőnek születtem és nem a saját csapatban keresgélek ;) remélem értitek...

Lehet itt fújolni, átkozódni, meg persze, tuti biztos, hogy bennem van a hiba, egyedül, de tényleg... Megyek, el is ásom magam... ja, mégse :D

Az, hogy mit hogyan vesztettem el, nem tartozik rád, se senkire. Igen, 17 éves voltam, és elárulom, nem önszántamból történt a dolog. Ez van, ilyen az élet, túl kell , hogy legyek rajta. Azóta keresem azt, akivel biztonságban érzem magam. És ne is haragudj, kedves utolsó, de engem egy 150 magas... srác nem fog tudni megvédeni, ha már én se magam. Az pedig, hogy külsőségekben (is) magasak az elvárásaim, az csakis abból következik, hogy én magam is hozom a másoktól elvárt szintet. De tényleg sokat segítettetek, nagyon :)

2015. aug. 2. 19:44
 9/16 anonim ***** válasza:
23%
Na engem ez b*sz fel igazán... Az értelmes, rendes nőket mind lenyúlják a vén hülyék, akik nem tudnak a saját korosztájukba nőt szerezni, ezért elveszik a mi nőinket. Komolyan, 30-40+os vén hülyék 17-22 évesekkel... Lánytokok lehetne, ember -.-
2015. aug. 2. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
63%

#8: Az, hogy ki mit vár el a másiktól külsőleg vagy belsőleg, az relatív.

Továbbra sem tudom, honnan veszed, hogy a saját korosztályod nem tart jó csajnak. Max. nem kezdeményeznek.

A hozzászólásod alapján továbbra is igaz, hogy te válogatsz a fiatalabb korosztályból, mert ugye alacsonyak, gyengék, stb.


Vagy lehet, hogy tényleg nem jössz be a fiatalabbaknak, mert esetleg nem látnak benned semmi olyat, ami alapján hosszú távon gondolkodhatnának veled kapcsolatban. Az idősebbek ezzel szemben mit lát(hatnak)? Azt, hogy jól nézel ki (ez is relatív), miért ne használhatnának ki egy rövid időre, mert ugye ekkora korkülönbséggel nincsenek sírig tartó kapcsolatok....(Vagy miért is nem vagy már velük együtt?)


Én sokat segítettem, úgy gondolom, úgyhogy nincs mit.

2015. aug. 2. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!