Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit tegyek! 17 éves lány...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek! 17 éves lány vagyok, és még semmilyen kapcsolatom nem volt?

Figyelt kérdés
Még csók se, semmi 😢....pedig nem vagyok sík hülye, se csúnya...a fiúk, akik randizni akartak velem,meg mind ilyenek voltak😛pedig igazán nincsenek nagy igényeim... Mégis mit tegyek?" Forever alone "maradok?
2015. nov. 30. 16:08
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
44%
En tudom mi a megoldas: gyere ossze velem. En se kellek senkinek nem tudom miert. Nem vagyok dagadt a jegyeim jok stb...
2015. nov. 30. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
90%

Ne aggódj fiatal vagy még, lehet visszahúzódó vagy. Ha gondolod privátba beszélgetek veled szívesen.

20/F

2015. nov. 30. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Írhatsz ha gondolod,én egy lányra nem mint játékszerre gondolok hanem mint egy kincsre akivel törődök.Bár eddigi kapcsolataimban engem néztek játékszernek a lányok 16/F
2015. nov. 30. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
hát akkor egy cipőben járunk de ez van
2015. nov. 30. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
68%
Èn is szintèn 17 lány vagyok, ès eddig nekem sem volt barátom, ès hát csók sem.. Pedig magamat sem mondanám rondának, meg azèrt hülye sem vagyok:D. De ugyis mèg csak 17-ek vagyunk. Szoval azèrt van mèg időnk. Ès ebben a korosztályban a fiúk mèg ugyis inkább èretlenebbek mèg, ès a normálisak már 20 èv körül vannak. (Tisztelet a kivètelnek, mert azèrt vannak olyanok is akik nem csak kihasználják a lányokat)
2015. nov. 30. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
95%
Nem tudom mi ez a sok kétségbeesés itt ezen az oldalon. Mintha 17 évesen már kb.vége lenne az életednek...Nem lehet, hogy esetleg valakinek még egy esélyt sem adtál? Pl. Lehet, hogy valaki nem a legszebb, de ha jó humora van az nálam mindent visz :)
2015. nov. 30. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
94%

Ne aggódj , nem vagy lemaradva semmiről . Nálam ez amúgy pozitívum , hogy legalább nem adod magad oda mindenkinek és mondjuk már azt se tudod ,hogy legutóbb kivel kavartál, de ez csak az én személyes véleményem.


18/F

2015. nov. 30. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Én sem vagyok se hülye, se csúnya, mégis csak 18 évesen volt az első csókom és majdnem 19 éves voltam már, mikor először lett pasim.

Tegyél ellene, ismerkedj! Nekem majdnem 1 évbe tellett, mire megtaláltam a megfelelő srácot. 19/L

2015. nov. 30. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
0%

Kuldj egy kepet magadrol, es ismerkedhetunk


31F

2015. nov. 30. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim válasza:
90%

Basszus,mégennyi pic.a éhes nyalistát egy rakáson!

Elszégyelhetitek magatokat,hogy kihasználnátok egy 17éves lányt!!!


Egynek se higgy,mind ugyanazt vakarja,D.GNI!!!


Ne aggodj,majd az idő mindent megold,csak várj türelmesen...

2015. nov. 30. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!