Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nagyon rossz érzés hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon rossz érzés hogy nincsen egy párom mit tegyek?

Figyelt kérdés
18 éves vagyok sportos alkatal rendelkezek 180 cm vagyok és nem nagyon volt barátnőm és már úgy érzem nagyon hogy minek törekedjek tudom most majd jön az hogy nincs önbizalmam hát be vallom tényleg nincs sok a lányok felé és utána jön az hogy mennyek mit veszithetek,hát épp ez az hogy még azt a kicsi önbizalmamat is és már nem tudom hogy mit tegyek probálom a leg márkásam cuccokat megvenni meg ilyenek de egyszerüen rám néznek és el mennek mit tegyek?
2015. nov. 30. 18:21
 1/9 anonim ***** válasza:
oda kell menni kezdeményezni.
2015. nov. 30. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Talán ne a márkás cuccokkal, hanem a személyiségeddel próbálj meg elvarázsolni valakit.

Ha nem mersz odamenni, akkor próbálkozz neten. Ott egyszerűbb.

2015. nov. 30. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
De nem tudom már mit tegyek mit írjak vagy mit modjak öszintén már kezdem feladni a pi...ba
2015. nov. 30. 18:30
 4/9 anonim ***** válasza:
77%
ugyan ez a helyzet nállam én már mindent próbáltam les..arom eddig birtam nem fogok senkinél se próbálkozni nem vagyok ronda gyerek sok lány mondta hogy helyes vagyok! Az összes lány egy rianc ha rám hallgatsz akkor ne pazarold a lányokra a drága idődet! 18/f
2015. nov. 30. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nagy akarásnak nyögés a vége, valószínűleg erről van szó.
2015. nov. 30. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
58%
előző kommentelő nem tudom hogy fiu vagy vagy lány de nagyot tévedsz nem erröl van szó!Egyszerűen a mai lányok túl gyerekesek és rbancok az idősebbekkel meg nem jövök össze mert ugy se lenne jó vége!
2015. nov. 30. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Fiúk! Mi lányok (hmm... a normálisabbak) magasról teszünk a márkás cuccokra, meg tudj nevettetni, legyél kedves, mosolyogj sokat, legyél barátságos, bókolj, lehessen veled beszélgetni, ez sokkal többet ér mint egy iphone vagy egy márkás ruhadarab. Higgyetek nekem ;)

L/18

2015. nov. 30. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Haha. Nálad lehet többet ér... De a sok bérnőnél nem.
2015. nov. 30. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

A mai lányok többsége annyira szánalmas.

És én is lány vagyok.

Persze vannak kivételek.

És ez az én véleményem.

Nem mondom hogy más vagyok de nem vagyok álszent anyagias plázacica.

2015. nov. 30. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!