Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Két szóban: rossz a sex....

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Két szóban: rossz a sex. Semmit sem érzek jóformán, behatol, érzem, hogy bennem van, de itt ez befejezödik. Semmi más érzés nincs. Próbálkoztunk sok mindennel, sikositoó, pozok, eszkozok stb. akkorsem. Egyszerüen nem értem miért van ez. Miért van ez?

Figyelt kérdés

Lassan három éve vagyunk együtt a párommal. Jól egyezünk, szeretjük egymást, terveink vannak a közös jövönk kapcsán. Egy dolog nem jó, a sex. Kínos de sajnos ez van. A 3 év alatt egy kezemen megtudom számolni, hányszor értem el a "csúcsra". Az elején nem adtam neki jelentöséget, mondván, egy kapcsolatban nem ez a legfontosabb, csakhogy mára már nem birok hazudni saját magamnak, a páromnak meg végkébb nem: lassan beleörülök ebbe, minden erömmel koncentrálok arra az érzésre de annyival maradok. Nincsenek gátlásaim, nem szégyellem elötte a testem, nedves is leszek meg kívánom is az aktust, egész addig amig elnem kezdjük. Neki rendszeren vam orgazmusa, látom a kielégült mosolyt az arcán, aminek nagyon örvendek, de rendszerint a sírógörcs fog el, mert nem értem nekem miért nincs. Nagyon emészt a dolog. Próbáltuk megbeszélni, de semmj eredmény, sôt sokszor úgy érzem nemis vesz komolyan, mert ha látja, hogy elkenödök "semmi gond, azért ne légy szomorú" a válasz. Más is van/volt ilyen helyzetben?


Ti mit csináltatok? Èrdemes egy ilyen kapcsolatot folytatni vagy a sex mégsem annyira fontos? Kérlek segítsetek! 19/L


2015. júl. 20. 01:09
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindenki egyforma, nem te vagy az egyetlen, aki nem/nehezen tud hüvelyi orgazmust elérni. Próbáljátok a csiklódat is izgatni. Orálisan sem tud a csúcsra juttatni?
2015. júl. 20. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 opened paradise ***** válasza:
100%

Kívánod?

Más módszerekkel se megy neki?

Magadnak megy?


Amúgy az három szó,de nem komolyan kötekedek,csak úgy is lecsapnák :D

2015. júl. 20. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
19%

1. az 3 szó

2. tanuld már meg magyarul leírni hogy "szex" nem olyan nehéz az

3. lehet hogy benned van a hiba, vannak olyanok akik soha, vagy csak nagyon ritkán érnek el orgazmust, most mondanám hogy a legegyszerűbb ha lefekszel mással és akkor kiderül hogy a párod hibája-e, de ezt nyilván nem akarod tehát bele kell törődnöd.

2015. júl. 20. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
73%
Nem lehet hogy túl kicsi neki? Mármint iylen 8 centi? :D
2015. júl. 20. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
a válasz helyett miért a helyesírási kioktatás megyegyeseknek??
2015. júl. 20. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Szerintem 2 vagy 3 szó, az teljesen mindegy most, mert nem ad megoldást a problémára....

Amúgy a mérettel sincs baj, nem kicsi.

Orálisan pedig megy

2015. júl. 20. 11:54
 7/12 A kérdező kommentje:
Akkor lehet velem van a baj?!
2015. júl. 20. 11:55
 8/12 anonim ***** válasza:
1 próbát mással? Megér!!
2015. júl. 20. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Utolsó válaszoló: ezt nem teszem meg a párommal, valami megoldás csak van.
2015. júl. 20. 12:30
 10/12 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező: megértelek!mj: nem tom Én +tenném e ???
2015. júl. 20. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!